Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • suncee

    csendes tag

    szal adott a kov. vid kartya asus gef4 ti4200. A filmeket Tv-n szeretnem megnezni, ha kikuldom a jelet (Svideo) a Tvre minden jol muxik, de a filmeket nem jeleniti meg (nem tom ertheto-e amit probalok elmagyarazni) es azt sem tom hogy mas talalkozott-e mar a problemaval ... Probaltam mar tobb detonatorral, de nem igazan lett jo egyiktol sem, lehet hogy a codec okozza a zurt (ACEMCP501PROXP.EXE) rettenet sok probalkozas utan az nvidia driverbe talaltam valami atfedes opciot (itt mar sikerult elerni hogy a vid. kep tokeletes volt, de akkor meg nem volt felirat, ha volt felirat akkor meg kep nem :(

    Legyszives segitsetek elore is koszi !

  • suncee

    csendes tag

    Koszonom hogy ilyen gyorsan valaszoltatok ( mondjuk annak nem hogy mas is talalkozott a problemaval, sokkal jobb lett volna ha csak en benaznek :) Amennyiben elsodlegesnek valsztom a TV-t akkor nekem is muxik, csak azt hittem van ennel valami finomabb megoldas is ( megiscsak dualhead ) DE nekem akkor is furcsa hogy a problema csak a videoknal jon elo ... (nem lehet ez valami masolasvedelmi szarsag ?) Az nvidia driverben pedig van egy opcio a neve : szinatfedes beallitasa, de ha azt allitgatom akkor vagy kep van vagy szoveg (1utt veletlenul semm megy) ... A program ami mondjuk nekem legjobban bejon a bsplayer de probaltam massal is ...

    Esetleg meg valami eszrevetel ?

  • suncee

    csendes tag

    válasz Sipi #6 üzenetére

    Sipi en is sok jot hallottam mar a TVToolrol bar engem mindig szivat ( 15 perc :-), lehet nem ide kellene irnom, de megkoszonnem ha valaki kuldene nekem egy muxodo 6.8.4 es verziot emilben ! amugy lehet en voltam abena de TVtoolnal eleg zurosen ment a dualhead a kepfrisiites miatt :( bar a Tv m is 100 Hz es nem igazan vagom ezeket a dolgokat hogy hogy is van ...

  • suncee

    csendes tag

    válasz petakpa1 #13 üzenetére

    petakpa1 nem ezt irtam enis eddig ???? :))) ahhhhh vagy kep vagy felirat ... ezert inditottam a topikot!

    Bagoly : sorry: a bsplay feliratot nem rakott ki.....(rég volt már.....)
    A bsplayer szerintem egy kib.... jo lejacco es amugy siman hajit feliratot ...
    1szeru kezeles es monitoron eddig semmi bajom nem volt vele, viszont ha a Tvre dobom a kepet akkor masik lejaccoknal sincs kep, bar a zoomplayert meg nem proszaltam...

    meg 1 ?s bar lehet hogy en vagyok lama, de ez a zoomplayer milyen lejacco ? feliratozik is meg minden vagy ?

Aktív témák