Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • b14

    senior tag

    válasz sharpapa #583 üzenetére

    MOD: VÁÁÁHHHHH%#*!:DDD

    [Szerkesztve]

    ''...de a konfigjából kiindulva, nem hiszem, hogy 40 éves családos ember lenne...'' -- by Slax

  • b14

    senior tag

    És van ilyen is: :(
    Kovácsné a paphoz:
    - Atyám, szegény megboldogult uram temetésére szeretnék egy emlékéhez méltó, megható szertartást. Tudna segíteni?
    - Természetesen, asszonyom. Olyan mélyen megindító búcsúzatást fogok celebrálni, hogy az egész gyásznép zokogni fog szegény ura elvesztése miatt érzett mérhetetlen fájdalomtól.
    - És mennyibe kerülne ez nekem, ha szabad kérdeznem?
    - Természetesen semmibe. Csak egy jelképes 150 ezer forintot fogadna el szerény hitközségünk támogatás gyanánt.
    - Ó jaj, atyám, én egy szegény özvegyasszony vagyok, valami más, kevésbé költséges megoldás nincsen esetleg?
    - De, van másik szertartás is. Az ugyan nem annyira megható, mint az előző, de így is tisztességes búcsúztatásban fog részesülni megboldogult férje. Ezért csak szerény 80 ezer forintot kérek a hitközségünk nevében.
    - De atyám, én annyira szegény özvegyasszony vagyok, hogy minden vagyonom 10 ezer forintban fekszik.
    - Hát, ennyiért is van ugyan gyászbeszéd, de azokban néhány morbid poént is el szoktam sütni...:(

    ''...de a konfigjából kiindulva, nem hiszem, hogy 40 éves családos ember lenne...'' -- by Slax

Aktív témák