Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • Ye_Nő

    tag

    válasz Nimrod #70 üzenetére

    - Milyen a remetesex?
    - ???
    - Eső veri, nap szívja.

    A ''hideg rázza'' kimaradt.

    ''Hát - így.'' (Sík Endre Miklós) | ''A gazdasági fejlődés megköveteli Európa nemzeti határainak lebontását.” Lev Davidovics Trockij szovjet forradalmár | MS Windows is not the answer. MS Windows is the question. And the answer is: NO!!!

  • Ye_Nő

    tag

    válasz Marcus #341 üzenetére

    ''Evéskor jön-megy a székláb.'' helyesebben:

    Verés közben jön-megy a székláb. :DDD

    ''Hát - így.'' (Sík Endre Miklós) | ''A gazdasági fejlődés megköveteli Európa nemzeti határainak lebontását.” Lev Davidovics Trockij szovjet forradalmár | MS Windows is not the answer. MS Windows is the question. And the answer is: NO!!!

  • Ye_Nő

    tag

    Egy apáca elhatározza, hogy megpróbálja jó útra téríteni a zárda mellett dolgozó építőmunkásokat, mivel igen zavarja a fülét az állandó káromkodás. Úgy gondolja, hogy a legjobb módszer, ha az ebédszünetben ő is a munkásokkal ebédel, így nem tartja fel őket. Becsomagolja az ebédjét egy zacskóba, és ebédidőben odamegy a munkásokhoz.
    - Jó napot uraim! - kezdi a mondandóját mosolyogva. - Ismerik Önök Jézus Krisztust?
    A munkások egymásra néznek döbbenten, majd egyikük odakiált az építkezés másik végében üldögélő munkásoknak:
    - Hé! Ismeritek ti Jézus Krisztust?
    - Mé' kérded? - kiabálnak vissza.
    - Mert itt a felesége az ebéddel!

    (kifeküdtem tőle...)

    ''Hát - így.'' (Sík Endre Miklós) | ''A gazdasági fejlődés megköveteli Európa nemzeti határainak lebontását.” Lev Davidovics Trockij szovjet forradalmár | MS Windows is not the answer. MS Windows is the question. And the answer is: NO!!!

  • Ye_Nő

    tag

    Most kaptam mélben:

    - Ritka női név, négy betű?
    - YeNő. (az eredetiben Béla volt, de mindenki tudja, hogy az csak a fedőneved :DDD)

    ''Hát - így.'' (Sík Endre Miklós) | ''A gazdasági fejlődés megköveteli Európa nemzeti határainak lebontását.” Lev Davidovics Trockij szovjet forradalmár | MS Windows is not the answer. MS Windows is the question. And the answer is: NO!!!

  • Ye_Nő

    tag

    -Haver, mé' nyalogatod azt a könyvet?
    -Há' mer' azt írták benne, hogy lsd. a 28. oldalon...

    ''Hát - így.'' (Sík Endre Miklós) | ''A gazdasági fejlődés megköveteli Európa nemzeti határainak lebontását.” Lev Davidovics Trockij szovjet forradalmár | MS Windows is not the answer. MS Windows is the question. And the answer is: NO!!!

  • Ye_Nő

    tag

    Egy nap a favágó egy, a folyó fölé behajló ágat kezdett el levágni.
    Hirtelen beleesett a vízbe a baltája. A férfi olyan keservesen fakadt sírva, hogy
    megjelent előtte az Úristen maga. Megkérdezte a favágót, hogy mi
    az oka a reménytelenségének. A favágó elmesélte, hogy a baltája beleesett
    a vízbe. Legnagyobb meglepetésére az Úristen belevetette magát a
    habokba, és feljőve a kezében tartott egy színarany baltát.
    -Ez volt a te baltád? -kérdezte a favágót.
    - Nem.
    Az Úristen visszaugrott a vízbe, és visszatérve kezében tartott egy ezüst
    baltát.
    -Ez volt a te baltád? - kérdezte a favágót.
    - Nem.
    -Az Úristen visszaugrott a vízbe, és visszatérve kezében tartott egy acél
    baltát.
    -Ez volt a te baltád? - kérdezte a favágót. A favágó azt válaszolta:
    - Igen.

    Az Úristent mélyen meghatotta ennek a szegényembernek a becsületessége, így
    nekiadta mind a három baltát. A favágó határtalan örömmel tért haza.

    Néhány nappal később a folyón csónakázott a favágó és a felesége,
    mígnem az asszony beleesett a vízbe, és elmerült.
    A favágó keserves sírására ismét megjelent az Úristen. Megkérdezte a
    embert, hogy mi az oka a keserves bánatának. A favágó elmesélte, hogy
    most meg a felesége esett be a vízbe.
    Az Úristen most is belevetette magát a habokba, és hamarosan
    visszatért, karjai közt tartva Jennifer Lopezt.
    Mikor megkérdezte a favágót, hogy:
    - Ő a te feleséged? A favágó azt válaszolta, hogy:
    - Igen.
    A Isten nagyon mérges lett, és dühösen támadt rá:
    - Hazudtál!
    A favágó rimánkodva kérlelni kezdte:
    -Kérlek, bocsásd meg nekem! Mit is válaszolhattam volna? Ha azt
    válaszolom, hogy ''Nem'', akkor legközelebb Catherine Zeta-Jones-szal térsz
    vissza, és ha megint azt válaszolom, hogy ''Nem'', akkor visszatérsz az igazi
    feleségemmel, és én ugye azt válaszoltam volna, hogy ''Igen''. Erre
    jutalmul, mint az előző alkalommal, nekem ajándékozod mindhárom asszonyt!
    De én egy szegény ember vagyok, és hogyan is tarthatnék el három asszonyt? Ez
    volt az egyetlen oka, hogy én a hazugság szégyenét vettem magamra, ezért válaszoltam elsőre igennel.

    Mi az erkölcsi tanulsága ennek a történetnek?

    Ha férfiak hazudnak, annak oka mindig teljesen tisztességes, és minden esetben megmagyarázható.

    ''Hát - így.'' (Sík Endre Miklós) | ''A gazdasági fejlődés megköveteli Európa nemzeti határainak lebontását.” Lev Davidovics Trockij szovjet forradalmár | MS Windows is not the answer. MS Windows is the question. And the answer is: NO!!!

  • Ye_Nő

    tag

    válasz Kalandor #1018 üzenetére

    Épp mint az én anatómia szigorlatom: 114 tézisből egyet tudtam (az elsőt: Síkok, irányok, tájékozódás a human corpuson), meg elmondtam a kéztőcsontokat latinul, aztán jelessel ki... :)
    Van ilyen is; csak azok utáltak, akik végigtanulták a szorgalmi időszakot, meg utána az egész nyarat, és dékánival kaptak egy elégségest. :(

    ''Hát - így.'' (Sík Endre Miklós) | ''A gazdasági fejlődés megköveteli Európa nemzeti határainak lebontását.” Lev Davidovics Trockij szovjet forradalmár | MS Windows is not the answer. MS Windows is the question. And the answer is: NO!!!

  • Ye_Nő

    tag

    válasz Turmoil #1024 üzenetére

    Tanító lettem volna, de letettem róla. Majd leszek más.
    Az anatómia afféle ''kamu-tantárgy'' volt nálunk. :)

    ''Hát - így.'' (Sík Endre Miklós) | ''A gazdasági fejlődés megköveteli Európa nemzeti határainak lebontását.” Lev Davidovics Trockij szovjet forradalmár | MS Windows is not the answer. MS Windows is the question. And the answer is: NO!!!

  • Ye_Nő

    tag

    válasz joghurt #1246 üzenetére

    Hofi szerint:

    ''<<ÁÁÁSSS-VÁÁÁÁNY-VÍÍÍZ!!! NEMÉRTED, B@ZMEG?!>> - mert a kötőszavakat, azt ugye viszük Európába, nehogymá' összekeverjenek minket valami bunkó néppel...!''

    ''Hát - így.'' (Sík Endre Miklós) | ''A gazdasági fejlődés megköveteli Európa nemzeti határainak lebontását.” Lev Davidovics Trockij szovjet forradalmár | MS Windows is not the answer. MS Windows is the question. And the answer is: NO!!!

  • Ye_Nő

    tag

    válasz scang #1343 üzenetére

    Javítva. Ne légy morcos, majdcsak belejössz, mire tag leszel. :) :)

    ''Hát - így.'' (Sík Endre Miklós) | ''A gazdasági fejlődés megköveteli Európa nemzeti határainak lebontását.” Lev Davidovics Trockij szovjet forradalmár | MS Windows is not the answer. MS Windows is the question. And the answer is: NO!!!

  • Ye_Nő

    tag

    Idézet az Alapelvekből, nemcsak scang kolléga figyelmébe...

    ''Nem engedélyezettek az alábbiak:
    Tartalmi kérdésekben:
    - a kulturált társalgást szembeötlően zavaró, agresszív, vulgáris, obszcén, hangulatkeltő hozzászólások
    - ha a hozzászólás jogszabályba ütközik
    - ha a hozzászólás jogszabálysértésre buzdít
    - ha a hozzászólás bármilyen módon sért faji, vallási, nemzeti, nemzetiségi, nemi, politikai, egyéb hovatartozást ''
    {bolddal: jelen moderáció(#1382) miértje}

    Kérem, hogy ezt, valamint a további szabályokat is tartsátok mindenkor szem előtt!

    ''Hát - így.'' (Sík Endre Miklós) | ''A gazdasági fejlődés megköveteli Európa nemzeti határainak lebontását.” Lev Davidovics Trockij szovjet forradalmár | MS Windows is not the answer. MS Windows is the question. And the answer is: NO!!!

Aktív témák