Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • newdesign

    csendes tag

    válasz Redneck #772 üzenetére

    Na, most már talán tényleg kezdhetek örülni.

    Megint azzal kezdtem, hogy FPU tesztet csináltam a procin, bosszantott, mert felment 61 fokra is, bár, a frekvenciát nem vette vissza a proci, szóval, látszólag elvan ott... Viszont megint fogta magát és az FPU teszt alatt, szokás szerint megzavarodott a GPU üzemelése kiakadt (100%on, meg 0-100%között ugrált másodpercenként a grafikon), pedig bekapcsolás után gyakorlatilag MÉG semmi feladata nem volt, azon kívül, hogy AIDA megnyitás :D.... NA, fasza, mondom akkor ezt se oldotta meg a tegnap esti driver takarítás, frissítés..

    Lássuk az utolsó lehetőséget, Malware..
    Lefuttattam, talált is valami Mining-toolt, letörölte, meg vagy 20 nem tudom milyen közepes fenyegetést. Azokat is letörölte, kész.

    Azóta futtatok teszteket, játszok, filmezés után. Eddig jónak tűnik minden. Játék, vagy teszt után, legyen az prociteszt, vagy GPU tesz, a GPU visszaáll 0%ra, ahogy kell.. Amúgy, ez az FPU teszt valami nagyon paraszt lehet, mert játék közben azért nem melegszik a proci se 50fok fölé
    Még kérdezted előzőleg, a procin egy CoolerMaster Hyperx Evo van vagy mi :D, 1db ventivel, esetleg beüzemelek rá még egyet, mert lehet :D.. A venti biosban koppra van állítva, így pörög 2400at... ennyi.

    Szóval, hátha HÁTHA, az a malware zavarta meg a nyugalmamat :D

Új hozzászólás Aktív témák