Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • newdesign

    csendes tag

    válasz Redneck #768 üzenetére

    Ja, most, asszem, ja, a feszkót lehet rosszul írtam :). De az a lényeg, hogy egy lépcsővel lejjebb tettem, mint a gyári helyzet...
    Hangkártya driver, most nem is tudom, ahogy néztem, a DDU eltávolított valami hangvezérlőt, és gondolom újra is rakta a Radeon driver..... Bár, annak lehet nincs köze az eredeti jack kimenethez, hanem a HDMI kimeneten menő zajért felel... Most ez passz. Külön hangvezérlőt szerintem nem raktam fel sose, a windows gondolom feltelepítette...

    Mondják nekem a szervízben, cimbi is, hogy a játék eredeti e, vagy nem... Úgy mondom, hogy kölcsönöztem amúgy ;) , viszont ez a 100% GPU használat előjön (lásd tegnap este nem véletlen KEZDTEM a játékot 71fokos GPU-val pedig addig csak vidonézegetés volt) játék nélkül is...... Vagyis, előjöhet... Ez az ami fura...

    Még mielőtt ide beléptem, nem is tudom, talán szombaton és feltettem eredeti kérdésemet, pont azért jöttem ebbe a topicba, mert egy "sima" -nem túl hosszú AIDA 64 fullteszt (GPU, minden egyszerre) után vettem észre ELŐSZÖR ezt a 100%on dübörögve maradó :D GPU, látszólag minden indok nélkül... Szóval, akkor épp semmi köze nem volt a gépnek a "játékhoz"...

    Nos, azért ma majd szépen hazamegyek, meglátom mizu van első blikkre, játszok kicsit, aztán vagy anyázok magamban, vagy nem :D

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák