Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Helló!

    Egy Ati Radeon Sapphire HD7870 XT WITH BOOST vga-t vettem múlt hét csütörtökön kaptam meg. Használatba vétel után több zavaró jelenség is jelentkezett a legzavaróbbal kezdeném: -Lefagy a gép játék közben néha órákat bír néha pedig csk fél órákat kiszámíthatatlan eddig sosem csinálta ezt és a vga-n kívül nem cseréltem semmit kaptam már kék halált is azóta frissítettem alaplapi bios-t hátha az volt a baj azóta kék halált nem kaptam de a lefagyások megmaradtak. Új lett telepítve az egész gép hogy hátha ez volt a baja de nem továbbra is kaptam fagyást. Hőfokkal nincs baj 65° fölé nem ment. -Játék közben észre vehető olyan furcsa dolgok nem is tudom hogy tudnám leírni nem pixel hiba hanem így egy pillanatra mintha elnyúlni egy objektum teszem azt egy kéz, villany pózna. -Aztán van hogy így elkezdenek remegni a dolgok teszem azt elkezd remegni az asztal a betűk és nem tudok mit csinálni újra kell indítani a gépet. -Aztán induláskor néha kiírja hogy kritikus hiba nem található grafikus eszköz. -Olyan hiba üzenet is jelent már meg hogy a hardveres gyorsítás le van tiltva amely a játékok lassú működését okozza győződjön meg arról hogy legfrissebb driver van fent. Előre is köszönöm a választ!

    Valaki tudna segíteni?

    10+ éves Prémium! tagság, 1400+ pozitív és 0 negatív értékelés. Megbízható, rugalmas, precíz, gyors, aktív és csalódásmentes üzletfél! ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

Új hozzászólás Aktív témák