Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Zoluska

    tag

    Sziasztok,
    Kerékpározáshoz létezik biztonságos fülhallgató? Aftershokzzal tettem egy próbát, de óriási csalódás volt a hangminősége miatt. Pedig elvileg a csúcs Aeropex modell volt. Ezen kívül kicsit instabilnak találtam a BT kapcsolatát és nyomta a fejem.
    Így gondoltam, hogy valami ambient mode-dal rendelkező fülest vennék, de nem tudom, hogy ezek valóban használhatóak-e, vagy csak a szélzajt fogja felerősíteni.

  • Zoluska

    tag

    Sziasztok!

    Egy kis egy kis segítséget szeretnék kérni tapasztaltabb fórumtársaktól. Nem rég vásároltam egy Anker Soundcore Liberty 2 Pro fülest, és a sok pozitív teszt ellenére sajnos nagyon nem vált be. A studio quality felirat ellenére olyan brutál V karaktere volt, amivel még nem találkoztam. "Háztető" EQ-val hallgatható volt, de inkább túladtam rajta. 40-50ezer Ft-ért nem éppen hallgatható minőséget várok el. Ennél konzervatívabb hangzású, amolyan mindenevő fülest keresnék. Egyébként ezt leszámítva teljesen elégedett voltam vele. Stabil volt a BT, erős az akksi, stb.
    Ha a két oldal kábellel van összekötve, az nem tragédia, de a telefon és füles közt már nem viselek el kábelt. Anno szerettem a Sennheiser IE8-as fülesem, utána az Audio Technica ATH-M50-es felhallgatót. Ezután Audio Technika IM70-esem volt, ami elment, bár a Sennheisertől azért messze volt. Szobai hifiben a Monitor Audio a nyerő nálam jelenleg. Talán ez segít betájolni, hogy milyen hangzást keresek.
    Vidéken használom, főleg gyalogláshoz, így a zajcsillapítás kevésbé fontos. Inkább előny lenne, ha bringán is biztonságosan tudnám használni. Nem tudom, hogy létezik-e erre alkalmas transparent mód, vagy mellőzzem továbbra is a fülest bringán. Néha futok benne, így jó lenne, ha viszonylag stabil lenne a fülemben.
    Ami fontos lenne, hogy stabil BT kapcsolat mellett jó hangminőségben szóljon a Xiaomi telefonomról. Lehetőleg itthon, haza garanciával beszerezhető legyen. A lélektani határ valahol 60-70 ezer Ft környékén húzódik, de nem bánom azt sem, ha jelentősen olcsóbban megúszom.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák