Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Csabiking65

    csendes tag

    válasz bostone #89 üzenetére

    Szia Bostone!
    Mivel a Spunky árát már visszakaptad, semmit sem veszítesz, ha kipróbálod a javaslatomat. Nálam bevált. A lányom Spunkyt kapott tőlem most Karácsonyra, és 2 nap múlva neki is "elment a balance". Valóban, a bal fele halkabb volt, nem csak az ő telefonjáról meghajtva, de az enyémről is. A reset sem segített. Kívülről nézegetve (nagyítóval) tisztának tűnt, nem volt eldugulva, nem látszott rajta "barack-lekvár". :)
    De gyanús volt, hogy míg a jobb oldali füles csövének mélyén láttam csillogni a fémszita fényét, a bal oldali fehér szövet szűrőn nem láttam keresztül. Ezért azt tűvel óvatosan lefejtettem a műanyag csőről. Most így, szűrő nélkül meghallgattam a fülest.
    És láss csodát: a balansz helyreállt, sőt, most már a bal fele lett a szebb hangú! Leszedtem a jobb oldalit is, mindkettőt kimostam kontakt sprayvel. Most már egyformán szólnak újra. Száradás után vissza lehetett illeszteni a szűrőket, a hátuljukon öntapadós ragacs van.
    Ezek szerint ez a szűrő annyira sűrű, tömör, hogy talán még az izzadás is eltömíti, és az szemmel nem is igazán látszik.
    Ha gondolod, próbáld ki Te is, hátha...
    Ha túl vagy rajta, megoszthatnád mire jutottál, kíváncsi vagyok. Sok sikert !

Új hozzászólás Aktív témák