Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Fall-N

    veterán

    válasz belashx #6891 üzenetére

    Fülestől meg telefontól/tablettől függ. Nekem Redmi Note 7 + Honor Choice elég jó ilyen téren AAC-n keresztül. CoD-ozok sokat és még emiatt nem volt gondom.

    Nekem sokkal zavaróbb, ha kilógna a Jack csatlakozóból a füles dugója, mert útban lenne az ujjamnak. Nem véletlenül van sok gamer telefonnak oldalt a 3,5 mm csatija. Persze ha valakit nem zavar akkor annak jobb lehet a vezetékes füles ez tény, egy ideig én is úgy használtam a telefont, de mindig zavart a csatlakozó.

    [ Szerkesztve ]

  • fery02

    addikt

    válasz belashx #6891 üzenetére

    Ugyan miért lenne titok, csak gondolom elég lehet az, hogy játékra használható vezetéknélküli fülest keresek. Nem lehet annyira egyedi igény ez a mai világban. 🙂

    Persze nem életbevágó dolog (főleg ha 30ezerből esetleg nem jönne ki), csak amúgy sem volt még vez nélküli fülesem és akkor miért ne legyen olyan az első, ami már játékra is használható.

    Ugyanis én is elkezdtem CoD-ozni magyar csapattal, akikkel napközben, de inkább esténként headsetes, hülyülgetős, sörözgetős órákat tartunk és mivel órákról van szó és vannak üresjáratok is, amikor pl két meccs között várakozás van bármi okból vagy én megyek mondjuk wc-re vagy bármit gyorsan csinálnom, akkor nem vagyok vezetékkel odakötve a táblagéphez, hanem mozoghatok szabadon a környéken és ugyanúgy hallhatom a beszélgetések folyamát, nem esek ki témából és pl azt is időzíthetem, amikor hallom hogy indulni fog meccs, úgy igyekszem vissza, amikor már pont kezdődni fog.

    Sokszor félsötét van, mert felesleges játékhoz a szobavilágítás és amikor lerakom a vezetékes fülest az asztalra, akkor amikor visszajövök, még az is sok másodperc, hogy végigkövessem a vezetékeken, hogy most melyik a bal és melyik a jobb.

    További magyarázattal hirtelen nem tudok szolgálni. 😁

Új hozzászólás Aktív témák