Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #02260224

    törölt tag

    válasz contaxg #8386 üzenetére

    Na szerdán végül vettem egy ilyen lidl-s csodát. (SILVERCREST Sound On Ear)
    Igazából nem akartam, de már csak 3 volt (eladó leányzó azt mondta, vagy 50-et kiraktak), gondoltam, akkor kipróbáljuk.
    Megmondom őszintén ennyiért tényleg ajándék. Műanyag, de össze van rakva, nem recseg/ropog, nagyon kompakt méretre össze lehet csomagolni. Szerintem a hozzá adott kábelek se gagyik, az audio kábele az átlagnál jobb. Akkuról nem tudok sokat mondani, csak pár órát hallgattam.

    Én Windows 10-en használom, ha jól tudom, itt csak SBC van. Használtam régebben belépő JBL-t és Sonyt BT fülest. Szerintem hozza azt a hangminőséget, basszusban kevesebbet, közép/magasban talán többet. V hangzású (szerintem), BT-n nincs nagyon doboz hangja. A "térhangzása" meglepett, el lehet különíteni a hangszereket, nem dzsunkasztereó. Kipróbáltam CS 1.6-al, nagy jól lehetett hallani, ki honnan jön, szóval van "tere". Nincs háttérzaj(sistergés), amikor elindítok rajta valamit, ami pl. az olcsóbb BT füleseknél előjön.

    Rádugtam egy Fiio E10K-ra. Erőteljesebb hangzása lesz, viszont itt már kijön a dobozhang bizonyos hangmagasságoknál. Amin meglepődtem és nem tudom miért lehet, hogy itt sincs sistergés. Sajnos a notebookom coil whineos (ha jól tudom, így mondják), ha usb-re dacot vagy az audio kimenetre rádugok valamit, akkor 90%-ban sistereg egy picit. De csak akkor, ha be van dugva az áramba, akkuról nincs háttérzaj. Na ennél a fülesnél két különböző dac (egy samsung usb-c és Fiio E10k) esetén se volt háttérzaj, sőt a a realtekes audiokimenten sem volt probléma.

    Ha választhatnék a Tune BT520/WH-CH520 és e között, ezt választanám. Ár/érték arányban biztosan előrébb van.

Új hozzászólás Aktív témák