Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Wildmage

    senior tag

    válasz Xelo #37 üzenetére

    Ganglerek azok, de messze nem a legjobbak. :)
    Egyébként meg nemtom ki játszott a játék alapját képző hagyományos szerepjátékkal, de ez a nyomába se ér. :D Le van butítva nagyon. A domination-nak pl. asszem az 1-es szintű diszciplinája a parancs, amivel a rutinos szerepjátékosok tudják, hogy mennyit lehet szopatni. ;)
    Ezen kívül van az őserő, gyorsaság, szívósság diszciplina is, ami tulajdonképpen általánosnak tekinthető, tehát mindenki megtanulhatja. (Én még az elején járok nagyon, de ha jól gondolom, akkor csak a klándiszciplinákat tanulhatják meg a karaktereink. :( )
    A Sabbat klánjai egyébként elég gyilkos dolgokat képesek művelni. Nem lett volna rossz, ha őket is lehet választani az elején. Pl. ott az Assamita bérgyilkosklán a csend diszciplinákkal, vagy a Tzimische az ezertesttel (ha akarom 3 méteres szörny leszek magasabb szinten vagy a homlokodat az álladig lehúzom csontformázással... és ez még csak a 3. és 4. szinítű dolog volt) Ja és a Lasombrak az árnyjárásáról még nem is beszéltem, amivel gyakorlatilag köddé válhatnak és akkor CSAK a napfény és talán a varázslatok árthat nekik.
    A Camarilla klánjaiban inkább csak vicces és hasznos diszciplinák vannak, mint harciak.(pl. auspex)
    Ha minden úgy lenne, mint az eredeti játékban, akkor a Tremere-ek lennének messze a legütősebbek a jelenleg választható karakterek közül. Ezek a fickók eredetileg varázslók voltak, de elkapták valahogy asszem épp a Tzimische ősatyát és a vérével vámpírokká tették magukat. Na ezért aztán gyakorlatilag dzsihádot hirdetett a Tzimische klán a Sabbattal a háta mögött ellenük. Ez elől ''menekülve'' jutottak el a Camarilla-hoz, ami megtűri őket, mert nagyon komoly varázslatokat tudnak. (!) Még ebben a játékban is -ahol le vannak butítva- már a 2. szintű diszciplinám hatására is elkezdenek a srácok vért hányni körülöttem, amíg szétütöm őket. Most meg már gyűjtök a Bloodshield-re... :D

    Kis művelődésnek: Bővebben: link (hiányos a kézikönyv, ami fent van)


    [Szerkesztve]

Új hozzászólás Aktív témák