Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Apophis

    őstag

    Na, végigtoltam, elég rövidke volt, vagy csak az én ''utamon'', ki tudja. Elég brutális lett a végére a Brujah csákóm, maxolt strenght, unarmed, melee, potence, dodge és wits, igaz, hackelni vagy lockpickelni a legritkább esetben tudott, és feltűnően gyakran támadt a barát arcokra diskurzus után (frenzy...) :DD
    Lenne néhány kérdésem a gamma szakértőihez: mi a legerősebb kézifegyver? Én a kertészcuccot találtam, ami a legerősebb, de tuti van jobb. Nekem a sladgehammer volt a favoritom... Elég volt, a legtöbb ellenfél 3-4 ütésre behalt, a főmonszták meg olyan 10-20 körül, egyedül a FŐ-FŐ-be kellett egy teljes készlet napalm... :D
    Kérdés #2: hány befejezés van, és függnek-e kaszttól? Függnek-e fegyver orientálódástól, vagy ilyesmi, vagy csak a beszélgetésektől, netán csak az utolsó txis résztől? Mert még 1X végigviszem valami kevésbé közelharci karakterrel, de ha semmi újdonság nincs, csak mondjuk nem feltöröm a zárat hanem hackelek, akkor nincs sok értelme...
    Viszont volt néhány jól eltalált rész, hogy javítsak a kritikámon az előző HSZ-ben: a művégtagos csávó hajléka, a horror''stúdió'' és az elején a halott vezér villája (nevére nem emlékszem) nagyon ott vannak.
    Kérdés 3: van-e rá mód, hogy a seriffel küzdhessek? Úgy vártam, mikor a BloodHunt alatt beléptem az irodába, de semmi :( Gondolom a kocsiban kell eldönteni, de azért rákérdezek...
    Kérdés 4: mikor lesz új peccs, mert én felraktam az 1.2-t (hogy egyáltalán betöltse a következő pályát, LOL), de javulás nuku.

    Na ennyi, majd ha gépet fejlesztek, lejátszom újra szaggatás nélkül, eddig ezen a gépen nem láttam iylen fokú szaggatást ilyen ratyi beállításokkal, a DOOM3 és a FarCry is nagyságrendekkel jobban ment...

    ...a lamb in a lion’s presence, no recourse beyond obeisance, no hope beyond prayer.

Új hozzászólás Aktív témák