Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Apophis

    őstag

    Tegnap vettem meg a gammát, ekkorát én még nem csalódtam.:((:((:((
    Ad 1: ahhoz képest, hogy milyen ocsmány a grafika (mikor a nyitó intrót láttam, majdnem elröhögtem magam: ez lenne a Source engine???), borzalmas a gépigénye, az én konfigomon 800x600 medium mellett is brutálisan szaggat, játszhatatlan, pedig a Half Life 2 (ugyebár Source engine) 1024-ben, maxon, 2x AF-el is jól fut.Külön érdekesség, hogy a felbontást 1280x1024-re és maxra téve a szaggatás mértéke csöppet sem növekszik, kvázi mindeg, hogy játszom, ugyanúgy szaggat. Vagy pocsék az optimalizálás, vagy minden alkalommal elsz@ródik a gépem, mikor ezzel a vacakkal tolom (vajon melyik, hmmm...). A HalfLife 2-ben a Gordon-érzést elősegítendő nem voltak tükrök, itt meg volt képük valami pár perc alatt betoldott algoritmussal helyettesíteni, ami rosszabb, mint az 5 éves játékokban. A karakterek különösen bénák, rossz az animáció, full bugos minden mozdulatuk.
    Ad 2:én FPS RPG-t akartam, de ez RPG-Hack&Slash FPS nézetben. LOL, ROFL. A legtöbb RPG elem tetszik, de hogy folyton dumálni kell (tele idióta bugokkal), az nem az én favoritom, ahogy az sem, hogy nem ölhetem le az éppen pattogó szereplőt, mert éppen ''Elysium'' területen vagyok. Ez mekkora baromság.... A lehetőségek minimálisak. A harc szánalmas. A lőfegyveres harc még szánalmasabb. Nem motivál semmi, hogy folytassam.
    Ad 3:Képes voltam ezért a halom ócskaságért kiadni 10k HUF-tot, jobb helyre is vándorolhatott volna az a $. Valszeg el fogom adni pár napon belül. De addig juszt is végigtolom!

    [Szerkesztve]

    [Szerkesztve]

    ...a lamb in a lion’s presence, no recourse beyond obeisance, no hope beyond prayer.

Új hozzászólás Aktív témák