Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • repvez

    addikt

    üdv arrol tudtok infot addni, hogy hogyan lehet kideriteni, hogy mi az a csomag amit küldenek nekem és amiért fizetnem kell?
    Mert ma kaptam egy emailt, hogy érkező csomagom van és , hogy fizessem meg a vámot utána.
    Rákerestem a posta oldalán és a megadott adatokkal valoban van egy csomag . ezzel kizártam, hogy kamu email legyen, viszont nem rendeltem semmit sem lehgalább is semmit sem az arab emirségekbol vagy azon keresztül.
    A letöltött dokumentum szerint egy 1014ftos küldményrol van szo, aminek nulla ft a vám és az áfa értéke , tehát nem kell fizetnem utána, viszont az online vámkezelésért, meg 399ft igen.

    Tehát azt szeretném kideriteni, hogy tényleg valamilyen csomagot amit rendeltem azt az arabokon kersztul küldenek, vagy csak valami scam akar lenni .DE ha igy is van akkor miért fizessek majdnem a csomag felét azért amit nem én rendeltem ?
    Ennél márcsak az lenne a jobb ha nem is rendelnék semmit sem csak valaki találomra küld egy kamu cuccot és azután én fizessek mondjuk postakoltséget meg vámot.

Új hozzászólás Aktív témák