Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Bzzz

    senior tag

    Sziasztok! Tudatosan, de véletlenül kerültem-e topicba, tudatosan mert kerestem valamit ahol kiírhatom bánatom az érzéseimet, véletlenül, mert nem ie szerettem volna,de most ez is megteszi, nem célom off-olni, ha úgy tűnik bocsássatok meg érte. Nem vagyok az a kitárulkozós az interneten, de valami ma történt velem és ezt ki kell írnom magamból, el kell mondjam, magamba nem tarthatom és személyes környezetembe nem oszthatom meg, sajnos hisz nincs körülöttem senki,egyedül vagyok. Aki valamit is számít nekem, legalább 200 km-re tőlem van. Ma hajnalban,meghalt a nagyapám...számítottam rá, de titokban tudtam hogy hamarossan eljön ez a nap, szenteste majdnem megtörtént, de még sikerült nyerni két szűk hónapot. Zavaros ... nem egyszerű és olyan gondolatok jutnak az eszembe ami máskor sosem, más érzések, már elképzeltem párszor mi lesz ha itt tartunk, de ez most a közelébe sincs, hiányzott az "átélés" amiben most nyakig benne vagyok. Kérdelek benneteket, titeket már érintett ez az érzés? Veszítettetek el már közeli hozzátartozótokat??

    ''Az amit a Világon szeretetnek hívunk, csupán önközpontú vágy arra, hogy élvezzük a szeretett tárgyat.Tehát hogy valakit szeretünk vagy nem, pusztán attól függ: Kielégíti-e az adott igényeinket vagy sem?''

  • Bzzz

    senior tag

    Cy-clone:Nem lehettet/lehet könnyű :( . Értem, hogy mire gondolsz az önzéssel. Valami elveszett, kitépték a lelkemből, hiányzik és vissza akarom kapni, görcsösen ragaszkodok hozzá, nem vagyok hajlandó elengedni! Az utolsó napokban nagy fájdalmai voltak, beszélni se volt ereje, de ha megtehetném visszahoznám még 1 napot holnapig, akár évekre is, még ha a fájdalmai maradnának, mi ez ha nem önzés a részemről?! Mindig az élőknek kell utánna valahogy boldogulni. Ma egész nap a neten lógtam, a halál utáni életről, lélekvándorlásról olvasgattam - olyan szép lenne, ilyesmikbe hinni, amikről ugyan eddig is hallottam, de igazán sosem tartottam az túlvilágról a történeteket sokra - de most arra gondolok kellene benne bizni, hogy lénye nem enyészett el és még találkozni fogunk, mert nem lehet egyszerűen ennyi.

    SystemRoot: Igen az élet ilyen, ez is a része, megpróbálok én se gondolkodni ilyeneken. De nem akarok felejteni még akkor sem ha fájni fog, mert nem akarom elfelejteni. Értem miről beszélsz - ma egy pár órát nem gondolkodtam ilyeneken és mintha jobban éreztem volna magam, mintha kikapcsoltam volna és nyugodtabb is voltam, de aztán megint belerovalltam magam.

    És még egy nagy kérdés motoszkál a fejemben vajon a ravatalon még egyszer utoljára látni akarom-e őt vagy sem. Hiányzik az érintése, a kezét a kezembe temetni, még utoljára látni, de félek már nem olyan lesz és valaki mást találok ott, az emlékeimet befolyásolni fogja és ez fog belém égni, amit utoljára látok róla. DE MÉGIS látni akarom, ha az ereibe nem folyik már vér, mégegyszer meg akarom érinteni, kell mégegyszer éreznem. Érzem, hogy szükségem lenne rá, de vajon többet fog ártani mint használni?!...még mérlegelek...de nehéz.

    rarri: Köszönöm.

    Nem is tudjátok, hogy ez mennyit jelent nekem...

    [ Szerkesztve ]

    ''Az amit a Világon szeretetnek hívunk, csupán önközpontú vágy arra, hogy élvezzük a szeretett tárgyat.Tehát hogy valakit szeretünk vagy nem, pusztán attól függ: Kielégíti-e az adott igényeinket vagy sem?''

  • Bzzz

    senior tag

    válasz Kis zöld izé #4301 üzenetére

    Köszönöm szépen! Az az igazság hogy ez az első olyan haláleset, ami egy igazán közeli szerettemmel történt. és hát nagyon nem vagyok "hozzászokva" ehhez, és valóban meg kell edződnöm, szép a szám, már meghallgattam..

    ''Az amit a Világon szeretetnek hívunk, csupán önközpontú vágy arra, hogy élvezzük a szeretett tárgyat.Tehát hogy valakit szeretünk vagy nem, pusztán attól függ: Kielégíti-e az adott igényeinket vagy sem?''

  • Bzzz

    senior tag

    válasz SystemRoot #4314 üzenetére

    6 hét

    ''Az amit a Világon szeretetnek hívunk, csupán önközpontú vágy arra, hogy élvezzük a szeretett tárgyat.Tehát hogy valakit szeretünk vagy nem, pusztán attól függ: Kielégíti-e az adott igényeinket vagy sem?''

Új hozzászólás Aktív témák