Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • C64

    őstag

    Tiszteletem!

    Egyet mondok, hosszú és kimerítő évek tapasztalatát osztom most meg veletek. Ha problémád van, Isten az aki nem segít! Ha magányos vagy, Isten az, aki nincs melletted! Ha bűnt követtél el valaki ellen, Isten az, aki nem bocsát meg. Kérdem én hát, akkor miért Isten? Hiszen én vagyok Ördög, Angyal, Pokol s Menny! Ki segít hát nékem ha gondom van?? Egy jó pszichológus, egy elfogadó embertársam és jómagam! Nem dőlök be többet a meséknek, megjártam a poklot. Egyet mondhatok, az ember nem menekülhet önmaga elől, nem tudod magad becsapni, hiába is szeretnéd. Nem várhatsz a csodára, mert nem jön el. Ha jómagam nem veszem a kezem ügyébe a saját sorsom s életem, nem nézek szembe a valósággal, akkor sohasem kerülök ki az ördögi körből. Minden emberi szorongásunk, félelmünk mögött egyetlen aprócsak tulajdonságunk húzodik meg: kételkedni a bizonyosban! Hajrá halhatatlanok... Sok sikert nektek... bár sosem lesztek tökéletesek, ezért aztán bűnhődjetek egy életen át. Pff... Inkább keress egy hozzád illő lelki társat, légy magadhoz s Őhozzá igazán, valóban őszinte, akkor nem lesz semmi baj! Szaporodjatok, szexeljetek sokat, s minden egyes aktus után megélhetitek a mennyeknek országát és a csodát, amire vártál ;)

    Csá!

    Egy földi halandó...

    [ Szerkesztve ]

    Yᵒᵘ Oᶰˡʸ Lᶤᵛᵉ Oᶰᶜᵉ

  • C64

    őstag

    válasz Dalai Láma #4719 üzenetére

    Nem kerestem senkit, a megoldást kerestem, a lelki békét. De hát én vagyok a lélek, akkor mitől féljek? :DDD Saját magától fél az ember, semmi mástól! És miért? Mert nem ismeri. Inkább Istent keresi, önmaga helyett....

    [ Szerkesztve ]

    Yᵒᵘ Oᶰˡʸ Lᶤᵛᵉ Oᶰᶜᵉ

  • C64

    őstag

    válasz kymco #4725 üzenetére

    Ez egy full nagy baromság! És tudod, hogy miért? Mert Istennel akarod helyettesíteni a saját bénaságodat. Hiányzik valaki? Nem Isten az aki hiányzik!!!! Az egész családom Istenfélő és szánalmas, hogy mennyire fogalmuk sincs arról, hogy mit jelent embernek lenni. Baromság az egész, egy szerencsétlen, béna menekülés a tökéletlenségünk elől. Legyél boldog, bár sosem leszel az, mert nem teszel érte semmit!!!! Imátkozzál és olvasd a nagyok bölcsességét, bár sz@rt sem érsz vele, mert hazugság az egész. A világ legnagyobb szemfényvesztése a vallás! Akármiben is hisz az ember, az csak arra szolgál, hogy a tökéletlenség és a beláthatatlanság felelőssége elől alól ki tudjon bújni. Oké, mondd, hogy bla...bla... a NAGY KÖNYV-ben minden le van írva! Ja igen, de akkor sem segít semmit!!! Higyjetek amiben akartok... szánalmas! A kutyáknak több eszük van, mint Istennek, Buddhának, Jehovának és az összes többinek... Bocs, ha megbántotttalak, de biztos találsz majd egy imát rá, hogy a haragod csillapodjék :C

    barmok!

    Yᵒᵘ Oᶰˡʸ Lᶤᵛᵉ Oᶰᶜᵉ

  • C64

    őstag

    Hú, de baromi okosak itt az emberek... legyetek rá büszkék! Nagyon!!!

    Yᵒᵘ Oᶰˡʸ Lᶤᵛᵉ Oᶰᶜᵉ

Új hozzászólás Aktív témák