Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Dalai Láma

    őstag

    válasz ponix #4335 üzenetére

    Neked lehet.

    "Lám a Dalai Láma kapcsán nem Jézus követésére, hanem a bölcsességre hivatkozol! Tetszik Krisztus bölcsessége, jó lenne olyannak lenni, de nem éred el azt, ezért magadra öltöd a bölcsesség szimbólumát, és elhiteted magaddal, hogy az vagy, akire az általad felvett szimbólum mutat!"

    Ez eléggé belemagyarázás szerintem, nem is világos, hogy ezzel mit akarsz mondani. Talán még a dalai láma bölcsességét sem fogom elérni. Az meg elég vad, amit írtál, hogy bármit is elhitetek magammal. Nem vagy véletlenül valami önjelölt pszichológus? :DD Nagyjából 8 éve választottam ezt a nicket, mert az előzőt elfelejtettem. És megszűnt a guestént való fórumba hozzászólás lehetősége is. Akkor, a névválasztáskor nem mérlegeltem vallási és egyéb kérdéseket, kerestem egy szabad nevet, ami szimpatikus számomra. Így lett Dalai Láma. Körülbelül 3 perc volt, mire eldöntöttem. És lehet, hogy közben Jézus még csak eszembe sem jutott.

    Bennem nincs disszonancia, és csak ez számít, a többivel pedig azt hiszem ,neked kell megbirkóznod. Remélem felül tudsz te is emelkedni ezen.

    Például a valóságban a keresztnevem héber eredetű, mégsem vagyok zsidó, és sosem éreztem semmilyen disszonanciát.

    ''Ugrott apósom, nagy régi sólyom, mindene az illegalitás''

Új hozzászólás Aktív témák