Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Dany007

    veterán

    válasz rarri #4238 üzenetére

    Engem az töltene el megnyugvással, ha végre már cáfolhatatlanul kiderülne az igazság.

    Tudod furcsák az emberek. Sokan a holokausztot is tagadják, nem beszélve a Holdra szállásról. Pedig minden okuk, és bizonyítékuk meg van rá.
    A tudósoknak és történészeknek mégis megannyi oldalon, videón, képen és egyéb bizonyítékon keresztül kell bizonyítaniuk, hogy valamelyest eloszlassák a kételkedők táborát.

    És akkor itt a vallás, mondjuk a keresztény, tökmind1, amiben a Föld java része feltétel nélkül hisz. Holott az egész szinte csak a hiten alapszik, jóformán semmi, de semmi kézzelfogható bizonyíték nincs. (most én se kötözködésből írom, ne köss bele hogy van e bizonyíték : P ) Még is sokszor vakul hisznek egy olyanban, ami leellenőrizhetetlen, igazolhatatlan és cáfolhatatlan is egyben.

    Engem csak az igazság érdekel és semmi más. Én lennék a legboldogabb (mint már jórégen is leírtam ide) ha bizonyos lehetnék benne, hogy Isten figyel rám is, és ha meghalok, akkor kezdődik valami új, nem tűnök el a semmibe, mint ahogy az majd kívülről láccani fog. És persze, hogy van valaki, valami, aki tudja, hogy a sok rossz cselekedetem ellenére alapvetően jó ember vagyok stb.

Új hozzászólás Aktív témák