Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Huma

    addikt

    válasz Noddy #18730 üzenetére

    Hol forgattam ki a szavaitokat? Esetleg egy példát tudsz mondani?

    "Igenis értelmes, képzett, magas tudományos pozícióban lévő ember is lehet vallásos, megtartva józanságát"
    Lehetséges, de a statisztika szerint nem jellemző. És én ennek nem is állítottam az ellenkezőjét, szóval nem értem hogy mi a problémád. A józanságról meg nem sok szó esik a statisztikákban (elég nehezen is lehetne mérni), szóval ebbe inkább ne menjünk bele.

    Most komolyan nem esett le még mindig hogy miről is írok a történelem kapcsán?
    A történelmet hamisítják. Sok eseményről többféle verzió is van és max csak egy időgéppel lehetne kideríteni hogy mi az igazság. Van amit eltitkolnak, van amit hozzáköltenek és van amit elferdítenek. Van ami pedig csak szimplán elveszett az idők folyamán. Sok olyan esemény van amiről csak több ezer éves feliratok mesélnek. Ki tudja hogy mennyi a valóságtartalmuk?
    A történészek folyton vitatkoznak egymással, hogy mi is történt ekkor meg akkor valójában. Te hallottál már két matematikust azon vitatkozni hogy kettő meg kettő az mennyi?
    Az egyik tudományág bizonytalan következtetésekre és találgatásra is épít és a bizonyítás sokszor lehetetlen míg a másiknál szigorú szabályok vannak és bizonyítani kell az elméleteket. Találd ki hogy melyik melyik.

    De igazad van. Magamat minősítem azzal hogy én észreveszek ilyen nyilvánvaló dolgokat, te meg nem.

    (#18729) kymco:
    Az a baj, hogy attól még hogy valaki főorvos a toxikológiai osztályon meg addiktológus szaktekintély, nem lesz automatikusan igaza. Nem egy ilyen, hangzatos titulussal rendelkező embert hallottam már akkora hülyeségeket beszélni, hogy csak a fejemet fogtam közben, hogy le ne essen.
    Ezzel nem azt mondom, hogy az általad említett személy is ilyen, de nem zárom ki a lehetőségét azok után amit róla írtál.

    [ Szerkesztve ]

    Izospórás harasztok: Sporofitonjuk sporangiumaiban haploid meiospórák keletkeznek.

Új hozzászólás Aktív témák