Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • llll

    senior tag

    válasz 0xmilan #17674 üzenetére

    "Bárki kitalálhat egy számot és mondhatja, hogy Jézus megsúgta neki"
    világos
    de sztem lao ce éppen ezért 1 minden vitán felül megkérdőjelezhetetlenül istentől érkező válaszra gondol
    (de majd megmondja ő maga, ha esetleg mégsem)

    "Tudod, hogy szarban vagy...Az emberek összefosnák magukat"
    úgy érted szted össze KELLENE fosniuk magukat?
    mert akkor már megint a fenyegetőzésnél tartunk...
    (és mellesleg akkor sztem isten szerint elég sokat kellene még dolgoznod magadon:) )

    nem mondom, hogy nem félnék tőle ha úgy alakulna
    (csak a bolond nem fél 1 nagyságrendekkel erősebb vmitől, amikor az éppen letarolni készül őt)
    de tudod mit?
    ha isten létezik és ILYEN, akkor nekem tényleg nincs is semmi közös ügyem vele
    úgy megfingathat ahogy csak akar, de az erkölcsi győzelem az enyém lesz:)
    mert számomra ezzel a viselkedéssel maximálisan engem igazolna
    szal akárhogy is, viszonylag nyugodtan állnék elébe
    kit udja?
    lehet, hogy erről a szent lélek tanúskodik bennem:)

    [ Szerkesztve ]

    Soha többet DPD!

  • llll

    senior tag

    válasz 0xmilan #17674 üzenetére

    ezt meg csak most fogtam fel:
    "legalábbis ha ateista lennék én biztos "
    ha így van, akkor lehet hogy a lelked mélyén te máris félelemből tiszteled
    (már ha lehet félelemből TISZTELNI bárkit is...)

    [ Szerkesztve ]

    Soha többet DPD!

  • lao ce

    aktív tag

    válasz 0xmilan #17674 üzenetére

    nem az a lenyeg hogy valoban hany centi volt, hanem hogy a szam mindig es mindenkinek egyezik. altalanosan fogalmazva tok mindegy mi a kerdes ha minden istennel diskuralo ember ugyan az a valaszt kapna amikor egy harmadik esemenyrol/szemelyrol van szo.

    de, mindenki mindenre mindig mas valaszt kap, azaz pontosabban fogalmazva csak kerdes van es random, az emberek altal kiagyalt valaszok a szokasos szorassal. a valaszokat egyedul a hittudomanyban valo elmelyules fesuli/harmonizalja, sohasem az istentol jott behatas. nem tudom ez mennyire vilagos. a lenyeg: hogyha kiveszed istent a kepbol, akkor se valtozna semmi a vilagon mert mindenki kb ugyan ezeket agyalna ki magatol is. ehhez nem kell azt hinni hogy beszelgetsz valakivel, csakhat ez a sztori lenyege, ez nem maradhat ki. pedig, logikailag felesleges.

    - - - - -
    a 185cm jol hangzik. szoke is volt es nemes arcelu? veletlenul sem 147 centi bibircsokos es elallofulu? :)
    ezek mind a te kepzelgeseid. ha csacsogsz istennel ide az igazsaggal! :)

    - - -
    llll
    hat, ezaz. :) ezert nem johet informacio istentol soha - onmaga definicioja miatt.

    nicht kompot

Új hozzászólás Aktív témák