Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Bluegene

    addikt

    válasz Soucaller #505 üzenetére

    egyértelműen Soucallernek van igaza

    1. nem létezik h vki megtisztel valakit a bizalmával, előre utal, megbízik egy vadidegenben, és hegeanabol egy hétig ül rajta és csak utána küldi(ezt vhogy kifelejtette), de ez a kisebbik baj

    2. utána miután megjön a kártya kiderül h nem gyári a hűtő, többször szét lett szedve(ez is a kisebbik baj)

    3. utána kiderül hogy instabil a kártya, ez már nagy baj, tehát játékra alkalmatlan, több táppal is ki lett próbálva, így alakult ez egy dolog, lehet a szállítás/becsomagolás/gépkivétel során megsérült, azt kizárnám h a vevő tápja kevés, hisz más táppal is ugyanezt csinálta

    4. mindezek után hegeanabol(akit már 1x kirugtak innen), nem képes kártalanítani a vevőt miután visszaküldte azt a selejtet

    Senkise örülne a felismerésnek ha egy használhatatlan selejtet kap a pénzéért, ami több mint egy Deák Ferenc, és nem kapja vissza a pénzét

    ennek fényében Soucaller mellett állok ki, mert az ő pénze bánja, és Hegeanabol-nak pedig kártalanítania kéne, azt is elképzelhetőnek tartom h Hegeanabol már észlelte hogy a kártya rendellenesen működött(néha lekapcsolt) és gyorsan meg kívánt szabadulni a haldokló GTX-től

    szal Hegeanabol visszakapta a kártyáját, és vissza kéne utalnia a károsultnak a pénzét ennyi, én se szeretnék így járni mint Soucaller és sztem mások se

    [ Szerkesztve ]

    Siemens S65-re való adatkábelt keresek! egyszeri Szoftverfrissítésre! Írj megbeszéljük ha van elfekvőbe/kölcsön neked!

  • Bluegene

    addikt

    válasz hegeanabol #513 üzenetére

    semmi baj nincs ha visszakapja a pénzét, vagy legalább a felét

    hisz balesetek előfordulnak

    akkor van gond ha nem kapja visza a pénzét vagy a felét ;)

    nekem nincs semelyikkőtökkel semmi bajom, csak szeretem a tisztességes üzletet ennyi

    tudom elég vitatható a dolog, én nem hiszem h az ő tápja károsította volna meg a GTX-et, inkább a szállítás során, ez benne van a pakliban, érzékeny szerkezetek ezek

    a lényeg a lényeg ő nem kapta azt a pénzéért amit szeretett volna

    Ezzel annyi a baj hogy te ki játszottad a bizalmam ..... a te bizalmad? egy olyan emberét akivel az életbe nem üzletelnék ezek után? akivel ha probléma adódik csak hosszas kínszenvedés árán lehet dűlőre jutni? nem vesztettem semmit :P ;) rajta vagy a feketelistámon, kivel nem érdemes üzletelni

    [ Szerkesztve ]

    Siemens S65-re való adatkábelt keresek! egyszeri Szoftverfrissítésre! Írj megbeszéljük ha van elfekvőbe/kölcsön neked!

  • Bluegene

    addikt

    válasz hegeanabol #515 üzenetére

    ha engem vki sérteget, én higgadtan válaszolok

    esetleg telón megbeszéljük

    nekem többet ér a becsületem mint egy Szent István vagy egy Deák Ferenc Bankjegy

    de látom hajlandó vagy a megegyezésre ez dicséretes, legyen úgy! :R igérgetni lehet :) végülis nem az én bizniszem az egész(szerencsére :P :)) ), de el tudom képzelni a csalódás érzését és az átvertség érzését a vevőnek, h ahelyett h kitesztelné a fáin karit és tolná a modern warfare2-t, szívnia kell és meglopottnak kell éreznie magát, meg veszekednie meg stresszelnie, nem irigylem :(

    téged se mert elhiszem h nálad jól ment, ha visszautalod a pénzét igazolod azt h nem haszonszerző kis akció volt, az is lehet ha még pár napig használtad volna a gtx-et nálad is döglődött volna, öreg csúcskategóriás kártyák nem mennek 6-8 évet

    Siemens S65-re való adatkábelt keresek! egyszeri Szoftverfrissítésre! Írj megbeszéljük ha van elfekvőbe/kölcsön neked!

  • Bluegene

    addikt

    válasz Soucaller #517 üzenetére

    nembaj ha nem küldi vissza a pénzedet ;] hívjuk Chuck Norrist, h igazságot tegyen

    vajh Mátyás Király 'ogyan döntött vala volt?

    ha visszaküldi békébe hagyjuk

    mondom én melletted vagyok ;) főleg azért mert én se örülnék egy ilyennek, ennyi erővel egy követ is küldhetett volna a csomagolásban :D

    de megmondom őszintén én elhiszem neki h nála ment egyébként, lehet mikor kivette a gépből, kóboráram végezhetett vmi kis pusztítást, nem jó ezeket ki be pakolni

    ettől függetlenül a te szempontodból végeredmény szempontjából mind1 mikor és miért ment tönkre, nálad nem ment a minimum h visszakapd a pénzed(vagy a felét mert azért hegeanabol is szív ezzel ha jóhiszemű volt), lehet okosabb csak a felét visszakérni mert abba kkönnyebben belemegy, pláne ha nála ugye ment

    [ Szerkesztve ]

    Siemens S65-re való adatkábelt keresek! egyszeri Szoftverfrissítésre! Írj megbeszéljük ha van elfekvőbe/kölcsön neked!

  • Bluegene

    addikt

    válasz hegeanabol #520 üzenetére

    Rosszul kaptad meg . Sajnos ez benne van a pakliba .
    És én kénytelen vagyok ezt be nyelni
    te úgy gondolkozol ha feladtad és megkaptad érte a pénzt akkor agyő, közbe nem, akkor van lezárva ha megkapta a kártyát sértetlenül és megerősíti h rendben van a dolog, a szállítás kockázatát sztem az eladónak is vállalnia kell, ha nem tetszik miért nem adtad el egy környékbelinek?

    egyelőre úgy tűnik te vagy a csaló, hisz nem a te pénzed bánja, hogy lehet valaki csaló ha bukik huszonvalahányezer forintot? milyen csaló az, magyarázd el nekem

    az miért csaló aki előreutal és selejtet kap? magyarázd el ;)

    egyébként lehet ha leszeded a hűtőjét és újrapasztáznád meg kitakarítanád, lehet csak melege van a gtx-nek azért kapcsol le

    azt meg h mit személyeskedtetek privátba az csak az idegességnek tudható be azt felejtsétek el és peace

    [ Szerkesztve ]

    Siemens S65-re való adatkábelt keresek! egyszeri Szoftverfrissítésre! Írj megbeszéljük ha van elfekvőbe/kölcsön neked!

  • Bluegene

    addikt

    válasz hegeanabol #523 üzenetére

    Am meg súgom hogy moderátor azt mondta hogy nem lenne kötelességem vissza adni semmit. hát megnézném azt a modit, nem hiszem el, jóérzésű ember nem mond ilyet, vagy úgy tálaltad neki a dolgot a te szád íze szerint

    bizonyíthatóan jó volt nehogymár az a screenshot bizonyíték legyen, az semmi, bárhonnan összevágok neked még paint-el is egyet vagy töltök a netről, és ha eredeti is akkor attól még instabil lehet a kártya ha kibír egy 3dmarkot, erre ne nagyon hivatkozz, elhiszem h nálad ment de az a kis screenshot az nudlaj

    Siemens S65-re való adatkábelt keresek! egyszeri Szoftverfrissítésre! Írj megbeszéljük ha van elfekvőbe/kölcsön neked!

Új hozzászólás Aktív témák