Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Tothgera30

    Ármester

    válasz Silent77 #905 üzenetére

    13 ezer forint, uv.-s postával együtt 15 ezer forint - [link].

    A hiba - [link].

    Ilyen újonnan - [link].

    Sajnos elfejtettem említeni a hibát, persze mentségemre legyen mondva hogy én így vettem újonnan, akkor megkérdeztem és mondták hogy semmiben nem befolyásol, így ráraktam a szövetet és használtam, tehát rég el is felejtettem. Ő nem élt a személyes átvétellel, így postán küldtem, uv.-val. Kibontás után azt mondta hogy be van szakadva a dóm és hogy recseg, mint utólag kiderült ez nem igaz (garanciapír nála, esetleg intéztem volna ha hibája lenne, ezt mondtam is neki), tehát hazudott. Én elismertem a hibát, mondtam hogy kifizetem a két porvédő árát, erre ős csak a hangfal árát szerette volna visszakapni (pk.-val együtt), vagy vegyek neki bele két új dómot, mikor ezeknek semmi baja nincs. Természetesen én egyikbe sem mentem bele, azóta volt a rendőrségen ahonnan elküldték hogy indítson polgári peres eljárást.

    ui.: Egy halk megjegyzés: Szerintem jól meghajtotta hangfalat, hogy valami baja lett és ezért szeretné ennyire visszakapni a pénzt, akkor visszaküldene egy lelakott hangfalat, akkor sohasem bizonyítom be hogy nem nálam lett ilyen, ezért én nem karom visszavenni tőle.

    [ Szerkesztve ]

    "A pokol nem hely, hanem állapot"

Új hozzászólás Aktív témák