Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Beowulf

    csendes tag

    Üdv!
    A VipSeed-ről tud valaki más elérhetőséget? Vagy esetleg ismeri? Mert én még múlt héten utaltam pénzt és péntek óta várok, hogy "aktiválják" az accom... :F
    msn-en a gyereket néha el lehet érni és a ha írok vagy válaszol, vagy nem... ha válaszol akkor csak ígérget...
    Jól beszoptam... mindegy... én hibám... de legalább kiderült, hogy EZT AZ OLDALT KERÜLJÉTEK!!!
    Remélem a számlaszám alapján lehet valamit kezdeni... Mert ha megtalálom még a sz@rt is kiverem majd belőle... :C
    Azért tud valaki valami infót mondani?...

    [ Szerkesztve ]

  • Beowulf

    csendes tag

    válasz nepszter1 #243 üzenetére

    Vélemény:
    3 és fél nap várakozás után (sok e-mail és msn bomba) végre megtörtént. :)
    msn-en megkérdeztem tőle, hogy akkor most mi lesz? visszautalja a pénzem vagy megpróbál valamit intézni. Leírtam neki, hogy 3 és fél napja várakozok, stb...Szerencsére belátta, hogy tényleg nincs ez így rendben és írta, hogy 10 perc és aktivál + ad még 20GB-ot amiért ennyit kellett várakoznom.
    Legolcsóbb 200 Mbit-es csomagra fizettem elő próbaképp. Gondoltam akkor uccu neki feltöltöm a cuccaimat amit megosztok majd a jónéppel. Mivel ugye nem csak egyedül az enyém ez a 200 Mbit-es dolog azért reménykedtem abban, hogy legalább 1-2 Mbit-tel tudok majd feltölteni az én itthoni 128K sebességemhez képest, de sajnos nem nagyon... :(((
    Nem tudom, hogy most azért mert ennyien vagyunk vagy az 200 Mbit nem annyi valójában... Nem tudom... De a lényeg az hogy sajna 128K és 260K között ingadozik a feltöltési sebességem. Ennyi erővel az itthoni gépemről is tölthetnék fel(ost azt csinálom, hogy az itthonival együtt töltöm felfele a cuccot). Este szokott előfordulni, hogy felszalad egy- két pillanat erejéig 700k körül, de az sem sokáig tart. Velem együtt 12 felhasználó van. Nem hiszem el, hogy az a 200Mbit 12 emberre osztva ilyen lassú feltöltési sebességet produkál...
    Lejár az 1 hónap és csá!, nézek majd valami más után.
    Egy plusz pont jár azért, hogy annyi nyaggatás után rendes volt a gyerek, hogy adott + 20GB-ot amiért ennyit vártam meg ígérgetett, de a feltöltési sebesség miatt, háát......

    Tud valaki ajánlani egy jól bevált seed szervert ami garantált feltöltési sebességet is biztosít?

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák