Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • woodworm

    veterán

    válasz pinnacle #64454 üzenetére

    Bárki állítja, én fenntartásokkal fogadnám ezt a kert végében vételt. Erősen függ a ház és a kert méretétől, a nyílászárók elhelyezkedésétől. A belső antennák, ha szórásképben meg is felelnek, de korlátozottabban pozicionálhatóak.
    Mindenesetre túl sok tanácsot nem adhatok, én még méréseket sem végeztem vele, azonnal kapcsoltam modem módba és saját routerekkel használom (nagy ház, vastag falak).

  • ProdyG

    senior tag

    válasz pinnacle #64454 üzenetére

    Pókereztem lemondással abszolút. Elég keményen kezdtem, hogy én ezt azonnal le akarom mondani, mert nagyon drága és sokkal jobb ajánlatok vannak. A hölgy nem is mondott semmi, csak hogy rendben és elkezdte bekérni az adataimat. Meg is ijedtem, hogy még itt a végén egyből letilt mindent. De aztán csak belekezdett, hogy szeretnének megtartani stb... és mondta az ajánlatokat, amik még jobbak voltak, mint vártam (a jelenlegi 10 ezer ft-os csomagomat innentől 4800 ft-ért adták volna, tehát kevesebb, mint feléért).
    Végül a jelenlegitől sokkal jobb csomagot választottam 6500-ért.

    500-1000 Mbps-s internetnek szerintem kb az az előnye, hogy gyorsabb a nagy adatmennyiségek letöltése. Nem hiszem, hogy böngészésben/játszásban számítana, de annyira én nem értek hozzá.

    @4Grider: Kapni fogok pár napon belül postán egy CB-t. Végigolvastam az írást a hibákról, sajnálatos, de mivel én játszani online nem igazán fogok, szerintem megleszek vele. Nekem a legfontosabb, hogy az 50 gigás BD image-ek minél hamarabb lejöjjenek :D
    Itt fel is merült bennem egy kérdés, CB-vel kapcs: masszív letöltésnél elég a wifi kapcsolat vagy inkább kábelesen oldjam meg valahogy a dolgot? Volt korábban olyan rendszerem, aminél wifi kapcsolat esetén a letöltés pár percenként megszakadt, nem tudom mi volt ott a probléma... na de majd tesztelem ezt is.

Új hozzászólás Aktív témák