Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Gubek-Einste

    Topikgazda

    válasz ittakary #279 üzenetére

    "Illetve ebben a hónapban először életemben túlléptem az adatforgalmat: 916 GB-ot toltam 3 hónap alatt, ami elméletileg a határ felett van, illetve a forgalom.upc.hu oldalon még a 80%-os figyelmeztetés is elmaradt. Ezzel kapcsolatban van valami info? Megszűnt a korlát?"

    Mostanság nem alkalmazzák már a korlátozást, csak elvi lehetőségként tartják fent ha esetleg nagyon sok a "torrent huszár" egy adott területen akkor legyen mire hivatkozva korlátozni a szolgáltatást a többi előfizető érdekében. Évek óta csak idén januárban volt korlátozás de akkor általános és kb olyan két hétig tartott de szerintem nem a nagy adatforgalom miatt volt hanem mert valamit nagyon "matattak" a hálózaton és emiatt kellett alkalmazni ezt a szankciót.
    Nekem tavaly nyár óta havi 1,5-2-2,5 TB a forgalmam és a havi 300 GB-s limitet olyan 4-5 nap alatt elérem de a 900 GB-hoz is kevesebb két hét kell. Nálam elég sokáig állandóan kint volt a forgalom.upc.hu oldalon a 100%-os figyelmeztetés de mostanra már eltűnt, december óta minden hónapban megkapom a havi két figyelmeztető e-mail-t, 80 és 100% határ elérésnél, de ezenkívül semmi más nem történt.
    Szerintem emiatt kell kell félned semmilyen következménytől, sokan vannak akik, köztük én is, jóval nagyobb adatforgalmat generálnak minden hónapban szankciók nélkül.

    Egy dolog állandó: a változás - Internet powered by Vodafone Internet 150 with CBN CH7465VF & Asus RT-AC65P

Új hozzászólás Aktív témák