Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • cocka

    veterán

    válasz kezo0 #123151 üzenetére

    Engem igazából az basz fel az egészben, hogy miután az egész TV szolgáltatást kvázi kitessékelték a netre, így ha bármi gebasz van a szerveroldalon, ahogy azt most is írtam, meg folyamatosan tapasztaljuk, akkor állandóan ki vagy téve a hülyeségeiknek, az ügyfélszolgák meg nyilván rögvest a usert hibáztatják, teljesen alaptalanul.

    Mert mit is tud csak koaxszal ez a VTV box? Valójában SEMMIT, élő adást nézheted és pont. Műsorújság talán van, ja meg teletext. :D Aztán a hitelesítés sem tud létrejönni és jogod sem lesz az előfizetett csatornák nagyját nézni. Szóval szép... Nevezzük meg konkrétan a gyereket: Ezt hívom én kiszolgáltatottságnak. Egy TV szolgáltatás, ami net nélkül lényegében nem jöhet létre. :D Feltéve, hogy vissza is akarsz nézni műsorokat.

    A rezsóbox (néhai Horizon HD most Kaon) alól is kirúgták a netet, ha jól tudom. Azzal vajon még lehet felvenni külső HDD-re? Az is vicces, amikor a leírásban kikötik, hogy SSD-t nem használhatsz. Aztán miért is nem? Mert a szoftver van annyira intelligens, hogy felismeri, hogy ez most nem egy külső HDD, hanem egy SSD? :D

Új hozzászólás Aktív témák