Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #41133696

    törölt tag

    Csodálatos, hogy 9 óra 1 perckor elment az Internet... Onnan tudom, hogy akkor, mert a Huawei MediaPad M3 8.4 táblagépen akkori az utolsó online bejegyzés. Elsőnek újraindítottam a UPC Connect Box-ot, nagy sajnálattal, mert 60 nap körül volt online. Persze nem segített. Aztán felhívtam pár perccel ezelőtt a 1221-es számot, kiderült, hogy nem is látják a Connect Box-ot a helyzet ugyanaz mint február elején , vissza is kereste, hogy akkor volt a legutóbbi kiszállás. Azért még resetelni kellett protokoll szerint. A reset után már három dolog sugárzott WiFi-t ebből kettőre tudott a Huawei MediaPad M3 8.4 táblagép felcsatlakozni, szóval ezeket is kikapcsoltam ( TP-Link Archer C5 router + TP-Link RE200 AC750 AC Access Point & Repeater ). Az ügyfélszolgálatos azt mondta a legközelebbi alkalmas időpont a kiszállásra holnap :Y Addig az a szerencsém, hogy van mobilinternetem, na meg ugye nem győzőm hangsúlyozni, hogy ezért is kell több lábon állni, ugyanis megint minden bizonnyal betáp hiba van az oszlopnál, és ha a UPC-től lenne a TV és a Telefon is, akkor most középkor esete fogna fenn, mobilinternetet leszámítva, ugyanis a többi szolgáltatás is kiesne. Szerencsére a TV szolgáltatás (IPTV) a Magyar Telekomtól van, a VoIP vonallal együtt. HBO OD is azon keresztül jön, szóval ilm nélkül sem maradok. A mobilinternetem meg pont emiatt van főként, na meg ha úton vagyok sem bírom az offline módot :)

    Viszont azt meg kell jegyeznem, hogy az Invitelnél gyorsabban ment a hibaelhárítás.

Új hozzászólás Aktív témák