Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • milcsi79

    csendes tag

    Sziasztok! A problémám az lenne, hogy kértem egy második CI+ kártyát a meglévő TV előfizetésünk mellé, és bárhogy is próbálom, nem jelennek meg a digitális TV csatornák (nincs hozzáférése ehhez a csatornához felirat). Csak az öt alapcsatorna jön be, miután lefutott a digitális csatornakeresés. Látszik egyébként az összes adás a digitális műsorfüzetben (mind a 115), de nincs hozzáférés. Két telefonos ügyeletem volt az ügyfélszolgálattal, az a tipikus áramtalanítsd, húzd ki a kártyát, dugd vissza a kártyát, küldök frissítést című mutatványok után is ugyanaz a helyzet. a TV CI+ kompatibilis természetesen, egy SONY BRAVIA KDL-40R450C. A TV látja a kártyát, kiírja az összes specifikácitó, jelerősség 100% ect... Egy érdekesség, hogy a Vodafone honlapja egy minimális PKG8.504 számú szoftververziót ír ehhez a készülékhez, de ehhez e készülékhez ilyen nincs! A Sony support oldala is azt írja, hogy ha a készülékem 8.061-esverza, vagy annál magasabb (jelenleg a 2016-os gyári van rajta v8.076-1000), akkor biza a legfrissebb van rajta. De nem hiszem, hogy ez lenne e probléma. Csütörtökön itt, a nagykanizsai Vodafone üzletben azt mondta az ügyintéző, hogy késhet a kártya aktiválása, pénteken ne is próbáljam, talán szombaton. A helyzet az, hogy se szombat este, sem pedig ma délelőtt nincs még mindig semmi. Lehetséges, hogy a mostani analóg lekapcsolások miatti megnövekedett ügyfélszám miatt csúsznak az aktiválással? E-mail jött péntek este egyébként, hogy a szolgáltatást "bekacsolták." Október 22-én jön elvileg a technikus. HA addig megoldódik valahogy a dolog, akkor persze lemondom a technikust. Volt valakinek közületek hasonló problémája? Üdv. Milán

Új hozzászólás Aktív témák