Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Rick4

    félisten

    válasz drdr #12578 üzenetére

    Olvasd vissza a két kommentedet, én az elsőre reagáltam. Kihagysz részleteket, mint pl az unicable fej, ha ezt említed, akkor már több köze lett volna az igazsághoz. Anélkül is megy, te is tudod, és pont úgy megy, ahogy leírtam. Sőt, pár napja írtam is, melyik üzletből vettem, és hogy korrekten visszaadták a pénzt, mert nem volt a támogatott fejek között, szóval én tudom, miről beszélek, egyelőre te pedig az első hozzászólással félrevezeted azt, aki nem ért hozzá, de olvassa!
    "egy FBC tuneres stb egyszerre több transzpondert is tud látni,"

    Ez így nem igaz. unicable fejjel és dupla FBC funerrel igaz. Kb mint ha leírnád, hogy a vadász 500 méterről eltalálja a nyulat. Nem igaz, viszont ha feltesz egy távcsövet, már igaz lehet... Apróság, és be is láthatnád, hogy ennyitől igazzá vagy hamissá válik egy állítás, de a beismerés nem tudás, hanem jellem kérdése, az meg mindenkinek van, nem tanulható!

    A most leírt változat magad is látod, egész más, viszont az előzőekben írt sima fejes, dupla tuneres megoldás azt tudja, amit leírtam, az unicable fejes megint másik sztori.

    Ne nekem mondd meg, mit csináljak, hanem máskor hozz össze egy a valósággal és a tényekkel is passzoló kommentet, és akkor max egy lájkot kapsz rá.
    Abban legalább egyetértünk, hogy valójában felesleges a z unicable fej (nekem lassabb volt a csativáltás uno 4K SE beltérivel)

    Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

Új hozzászólás Aktív témák