Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Rick4

    félisten

    válasz garga01 #12541 üzenetére

    Oké, nem érted, összegzem még egyszer röviden.

    Nem írtam hogy a sat.hu-nak volt üzlete, ennek ellenére azért én tudok egy s mást, amivel te ezek szerint nem vagy képben, pláne nem keverek semmit, épp ezért írtam már akkor (sokéves sztori) is a megfelelő helyre egyetlen 5 soros e-mailt, és éppen ezért jött másnap a telefon, hogy vigyem azonnal!
    Mások megint csak úgy intézik a dolgaikat ilyen esetekben, ahogy akarják, nem erről szólt a dolog, hanem konkrét példát hoztam a hozzáállás és konkrét példát hoztam az árazás tekintetében is, ezt megcáfolni keveseknek szokott sikerülni!
    amúgy nem hinném, hogy titkos tipp, de ha rendelek valamit, fel tudom hívni az eladót, és meg tudom kérdezni, van-e raktáron, mikor tudják szállítani, mivel jön, mikor jön, talán 1.5 perc az egész, mivel én is a kereskedelemben dolgozom, nekem teljesen természetes, hogy nem rendelgetek vakon, hanem az összes infó birtokában hozom meg 10 másodperc alatt a helyes döntést, és utána már jön a következő feladat! Hogy mások hogy csinálják, az engem nem befolyásol, mindenki úgy szúrja el az idejét, ahogy akarja!

    A sat.hu helyett megvehetted volna a műholdastv-ről sokkal olcsóbban, nekem bármennyi pénzem is van, nem vagyok az ellensége, nem fizetek ugyanolyan termékért ugyanolyan minőségű és hosszúságú szolgáltatásért +25%- felárat, más meg azt csinál a magáéval, amit akar!

    Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

  • Atomantiii

    őstag

    válasz garga01 #12541 üzenetére

    Ha forgat-sat-ról vennél valamit, de nincs raktáron, akkor hogy is mondjam, a kommunikáció nem az erősségük. Ha van raktáron akkor kb másnap ott van a cucc amit rendeltél.

    Ha nincs, akkor szívás (persze visszakapod a pénzed ha nem akarod megvárni míg legyen, ha egyáltalán lesz, csak éppen nem tájékoztatnak, hogy most akkor mi a helyzet - neked kell utánamenned, ha érdekel a dolog.)

Új hozzászólás Aktív témák