Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • eccerű ember

    csendes tag

    Üdv mindenkinek!
    Az UPC-re berágva találtam ide. Csak annyit a ''szolgáltatásról'', hogy 3 hónapja szinte minden nap 4-5 alkalommal lefagy a beltéri. Az ügyfélszolgálat ezer kombinációt javasol, hogy húzzuk ki, vegyük ki a kártyát, várjunk ne kapcsoljuk be éjszaka stb. Persze teljesen hatástalan, a hiba továbbra is rendszeres. Állítólag az Amszetredami központból jön olyan jel ami fagyaszt.
    Ma felhívtam Őket (14 perc zenehallgatás a t.központból) semmit nem tudnak javasolni, de tisztában vannak a hibával.
    Szerintem ott tolnak el valamit, hogy az eredeti prg. lekerül a gépről és valami gagyi fejlesztésűt nyomnak rá. Most elindulok a neten hátha találok letölthető eredetit.
    Egyébként az UPC szolgáltatás osztályozása szerintem 0 alá, mivel negyedévente átrendezik a csatornákat és anélkül vesznek el és adnak hozzá, hogy egyszer is megkérdezték volna legalább telefonon vagy kérdőíven, hogy mi a vélemény a változtatgatásokról.
    Persze nem azt várom hogy személyesen kérdezzék meg a pórnépet de egy véleményfelmérő adatlap lehetne akár a honlapjukon is.
    Az Antenna Hungária beindítja a földi digitális hálózatot rövid időn belül és akkor remélem lesz konkurrencia ami egy kicsit átrendezi a piacot.
    Bocs a hosszú szövegért

Új hozzászólás Aktív témák