Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Jank

    tag

    válasz SharpSA #883 üzenetére

    Kopasz vagyok még android fronton.... :o az eddigiekben felmerült problémák a Windows Phone-on alapból kezelhetők voltak. Ettől függetlenül egy hét használat után nagyon elégedett vagyok a Powerrel. Azok amitől féltem nem jelentkeztek, a rendszer lassulás mentes, kicsit más de logikus felépítésű. Amit tud a telefon hardware felépítése, azt hibamentesen tudja, az üzemidő több mint kielégítő. A beüzemelés pillanatától eddig 3 frissítés... nincs magára hagyva a készülék. Én előnyként értékelem a telefon súlyát , masszivitását. méretét.
    A hétköznapi mellett munkára is jól használható, gps nagyon gyors stabil és ez vonatkozik a wifi-re is. A pillanat rögzítésére maximálisan kielégítő a kamerája is.
    Két dolog ami zavar. Az első az, hogy 3 fülhallgató 3.5 csatlakozója is rövid a telefonhoz.A zenei kvalitásról ezért fogalmam sincs. :(
    A második, hogy a gyári kontakt kezelő felületnek nagyon" halvány " a kereső funkciója.....nem egy ligában focizik a Blackberryvel. Gondolom a Marketben van jobb, de nincs tapasztalatom melyik a jó...
    A sok fanyalgó "az a másik teló sokkal jobb" meg " kínai gagyi, bezzeg a ........ na az már igen" vélemény nyilvánító emberkék elfogytak, és akik maradtak azoktól kapott tanácsok segítettek a megoldás keresésben.

Új hozzászólás Aktív témák