Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Daelion

    őstag

    válasz totron #34 üzenetére

    Nem nagyon szoktam a lapcsalád ezen részére kommentelni de ez felkeltette az érdeklődésem azt elolvastam mi van itt.

    Ezt a részét én sem értem, hogy aki valamiért egy ilyenre tart igényt miért kéne egyből kipusztulnia meg egyebek?
    Vannak ennél sokkal rosszabb és elítélendőbb dolgok amik napi szinten történnek sajnos és ártanak vele egymásnak az emberek.
    Ezzel szerintem sok mindenkinek nem ártanak aki használja.

    És igen vannak olyan emberek akikkel annyira nem lehet 1 értelmes társalgást sem lebonyolítani, hogy inkább már lehet egy kicsit is fejlettebb AI-al 'társalognék' még ha nem is igazi úgymond.

    Megmondom őszintén, hogy így majdnem 34 éves fejjel több mint 6 éve nincs senkim csak csalódások értek meg egyéb 'érzelmi' megalázások ezekben az években. '1.5 évet pazaroltam valakire legutóbb akinek csak kelléknek kellettem de lehet egy AI-al értelmesebben tudnék beszélgetni és az nem csinál hülyét belőlem..'

    El tudom képzelni, hogy valakinek annyira elege lesz az ilyenekből és elfordul az emberi kapcsolatoktól és inkább ezzel pótolja egy bizonyos szintig. 'ettől még élhet egy amúgy számára normális életet amivel senkinek sem árt'
    Szerencsére én még nem tartok itt de van, hogy nekem is elmegy a gusztusom az egész ismerkedés folyamatától a mai világban. 'Majd ha pl ott tart az AI mint mondjuk EDI Mass Effect-ből akkor lehet áttérek arra de sajnos ez az én életembe nem fog megtörténni :D '

    [ Szerkesztve ]

  • A Molyember

    tag

    válasz totron #34 üzenetére

    Ha feluletesen nezzuk mindezt, az atlagember szempontjabol, egyetertek veled.

    Ugyanakkor mindez csak kifogaskereses, “szar a vilag” “apam anyam nevelte belem” “a media manipulalt olyanna amilyen vagyok” es meg lehetne sorolni a kulonbozo kifogasokat. Nem tudom egy felnott embert megis ki es mi gatol meg abban, hogy egy egeszseges szemelyiseget alakitson ki maganak, amivel nem art, hanem produktiv lesz akar munkaban, akar maganeletben.

    De itt rogton adnek is valaszt erre. Sajat maguk. Ugyanis a legnagyobb baj az, hogy az atlagember fel se fogja, hogy valojaban mennyire mergezo egy szemelyiseg, es emiatt majd mindig mast fog okolni. Ez egy kurva volt, az egy himsoviniszta diszno, en meg csak egy artatlan kis viragszal, az osszes ferfi bszodjon meg, ahol van. Persze van szurke is, de az a fejlodokepesek kivaltsaga, igy nem sorolhato az atlag koze.

    En azt gondolom, hogy ezek a Replika fele “alomtarsak” pont, hogy gatoljak az egyenfejlodest, hiszen bezarnak egy buborekba, ahol mindig megerositest nyersz, es az AI ugyanugy “vonzodni” fog hozzad, mivel ezert fizetsz. Ki a szar fizetne azert, hogy az AI is megmondja, hogy te egy barom vagy? Ez erre van leprogramozva, es az ilyen alapbol serult embereken nyereszkednek.

    A keszitok sem veletlen allitottak vissza ezt a “romantikus kapcsolat” ficsort, valoszinuleg kezdett apadni a befolyt osszeg. :)

Új hozzászólás Aktív témák