Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Kosak

    csendes tag

    Sziasztok egy kérdésem lenne. jelzem kezdo vagyok tuningolásban.

    egy i5 2500K-t húztam. 4500ra nyugodtan felmentem tesztek jók (prime, intel burning, realtemp). minden szépen is megy teszt alatt és írja teszt alatt(cpu z) h 45-s multiplier és a sebesség ~4500.

    Amikor véget ér a teszt akkor a sebesség leesik multipli 16ra értelem szerűen 1600ra a speed. és úgy marad. néha megugrik. (nem terhelem csak alapjáraton megnéztem éppen aktuális helyzetet)

    szóval a kérdés, hogy ez normális? majd terhelésnél felugrik? vagy valéami nem jó és valamit nem állítottam át?

    nem sok mindent csinaltam, szorzo fel + fesz kicsit fel, ram xmp profile 1re és ennyi.

    sry ha butasagot kérdeztem de nem igazuán értem.

  • Kosak

    csendes tag

    Sziasztok,

    volna egy kis problémám. nemrég írtam hogy kicsit húztam a gépem és minden test (prime, realtemp, intelburn tes, még bios mem test) is teljesen tökéletes. szépen megy terhelés alatt. azonban egy kisebb baj van. olykor a semmiből kék halál lesz :S elsőnek mem re gondoltam de semmit nem adott a test. Ráadásul akkor jön kék halál amikor nincs terhelve a gép, pl: legutóbb képeket néztem, előtte 3x csak elindítottam a firefoxot és az alap oldalt toltotte be :S ezt a hibauzenetet kapom win7 reportban:

    Problem signature:
    Problem Event Name: BlueScreen
    OS Version: 6.1.7601.2.1.0.256.4
    Locale ID: 1038

    Additional information about the problem:
    BCCode: 116
    BCP1: FFFFFA8006771010
    BCP2: FFFFF88006C07840
    BCP3: FFFFFFFFC0000001
    BCP4: 0000000000000003
    OS Version: 6_1_7601
    Service Pack: 1_0
    Product: 256_1

    Files that help describe the problem:
    C:\Windows\Minidump\012412-17721-01.dmp
    C:\Users\wishi\AppData\Local\Temp\WER-44101-0.sysdata.xml

    Read our privacy statement online:
    http://go.microsoft.com/fwlink/?linkid=104288&clcid=0x0409

    If the online privacy statement is not available, please read our privacy statement offline:
    C:\Windows\system32\en-US\erofflps.txt

    Ez mit jelent? pontosan mivel van probléma?

    időközben vga hibának olvastam és 2x újratelepítettem, a legfrissebbbbb driver van msot

    előre is köszönöm a segítséget!

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák