Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • seredy

    tag

    válasz bigdady #5646 üzenetére

    én értem, amit mondasz, én is tanár vagyok, csak annyit kérek, hogy egy kicsit legyen mindenki mindenkivel szolidárisabb, a fodrász az eladóval, a tanár az ápolóval stb., a diákokról nem is beszélve. Én azt látom, hogy kormányzati részről ez is botrányosan el lett hibázva, nem értem, hogy ha a nyitást a 2,5 millió beoltotthoz mérték, és a "tervben" (ami először nem is volt, majd volt, de módosult párszor) legvégül gyakorlatilag két héttel ezelőttre az elsődleges cél már húsvétig a 65+ lakosság beoltása volt, akkor miért nem lehetett korábban egyértelműen kommunikálni, hogy a tanárokat igenis előre fogják venni a sorban, mert újra akarják indítani az oktatást. Sőt, következetesen tagadták is, hogy a tanárok előre lesznek véve. Miközben november óta semmi biztosat nem lehetett tudni itt se: november 11-én meghirdették dec. 11-ig a digitális tanrendet, decemberben bemondták a január eleji visszatérést, majd mindig megtolták plusz egy hónappal, és most ott tartunk, hogy csütörtökön azt mondják, előre fogják venni a tanárokat, majd pénteken Orbán két időpontot mond lehetséges visszatérésnek, abból aztán egy nap múlva egy időpont lesz, rendeletbe rögzítve. Ez az időpont két héttel az érettségi előtt lesz, ha valaki benyal valamit, zárt térben gond nélkül továbbadja a többinek. Miközben nyakunkon a mutáció, ami a hírek szerint a fiatalabbakra se kevésbé veszélyes. Nem tudom, hogy ha meglesz a 2,5 millió beoltott, meg a tanárok, ez a szar nem kezdi el tizedelni a kölyköket, már abban az értelemben, hogy hiányzik a suliból 1-2 hétre majd. Simán ki lehetett volna húzni májusig a visszatérés lehetséges időpontját, korrekt lett volna, és kevésbé veszélyes, semmit se számít már ez a maradék pár hét. most kapnak észbe, hogy november óta digitálisan megy a középiskolai tanítás? most elégedetlen a társadalom?

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák