Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • bilimbalam

    tag

    válasz Micsurin #11077 üzenetére

    Plusz infó nincs azóta, csak a szerb 30.000-re vizsgált tapasztalat. Az alapján egyáltalán nem rossz. Nyilvàn itt mindenki a saját hite szerint fog véleményt mondani meg persze a fájzer a legjobb, de én a helyedben nem várnék feleslegesen. Nagy valószínűséggel ez is működni fog és megvéd a súlyos tünetektől. Majd következő etapban ősszel meg kap mindenki mrns szurit... :DDD

  • DarkByte

    addikt

    válasz Micsurin #11077 üzenetére

    Szigorúan szvsz és nem kell egyetérteni.

    Én várok. Úgy is itthon élek már 1,5 éve, ha most azonnal megkapnám is kivárnám az innen számított 6 hetet, hogy újra kilépjek a lakásból és még akkor se egyből mindent. Ha eddig kibírtam (és megtehettem, akinél ez nem opció, egyértelműen fel kell venni ami van), ez már semmi, utolsó kanyar. A sok idióta úgy sem fogja érteni, hogy az első oltás után nem kellene egy hétre magunk alá hányós sörözést rendezni egyből, lesz itt még visszatáncolás ebből a nyitogatásból. És arra aki rendesen felvette az oltást is ez lesz a legveszélyesebb, hogy a felelőtlen emberek nyújtják az egész lefolyását.

    Annyi a ködösítés a kíniaival, illetve hogy hajlandóságot se mutatnak az EU-s bevizsgáltatására, az sem szimpatikus. Utazni is a túró tudja lehet-e majd vele, vagy hogyan lesz ez elkönyvelve. Illetve ez az egész kormány lobbizás is eldurrantja az agyam körülötte. Ha nem muszáj, miért válasszam a már most ennyi szempontból bizonytalant? Valószínűleg ha a variánsok ellen nem elég hatékony, azt is hamarabb megtudjuk egy Pfizer-nél és könnyebb vele számolni, ez is előny. Várok egy 2-3 hetet, ha addig sem kínálnak fel mást, akkor talán meggondolom magam. De nem sürget semmi és jobban nem utálok semmit, mint utólag megbánni egy döntést. Na meg megtanultam már, hogy az első megérzéseim szoktak jók lenni.

    Uff.

    [ Szerkesztve ]

  • catroot

    veterán

    válasz Micsurin #11077 üzenetére

    Engem tegnap hívott fel az orvosom és egyből igent mondtam. Eddig csesztek felhívni, pedig nem tegnap regisztráltam. A véleményem az, hogy a semminél jobb. Elvileg egy, már bevált “technológiát” használ.

    Mivel tegnap felhívtak és igent mondtam, így egyik kollegám is felbátorodott és regisztrált oltópontra. Legalább már ketten leszünk kínai vakcinával, ha már a többieket orosszal oltottak. Egyébként érdekes, hogy a családban kb. mindenki Pfizert kapott.

    "I live in the weak and the wounded, Doc."

Új hozzászólás Aktív témák