Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • EmberXY

    addikt

    válasz Apika #21037 üzenetére

    Nem hagytam benne, hanem direkt került bele, ugyanis azelőtt csak szakmai, közösségi és piaci hsz-ek voltak, ez a kategória nem is létezett, az alapscript még akkor készült (már vagy 100 éve). :D
    A nullás hsz-ek bevezetésével hozták létre a kategóriát, nem akartam beletenni pont ezért, mert egyébként nem oszt, nem szoroz, de kaptam a visszajelzéseket, hogy nem naprakész a kalkulátor. Hát akkor ba**átok meg, gondoltam, beletettem, és hogy legyen értelme is, nem sokkal később egy összesen mező is bekerült, hogy az összes hsz szám is látszódjon, az e-penis miatt.
    Ezután jött Ursache, aki felturbózta az akkori oldschool dizájnt és megcsinálta a userscript verziót, hátha valakinek kell. Ennek előzménye, hogy az volt a tervünk, hogy automatizáljuk az egészet, hogy ne kézzel kelljen kitölteni, csak a nicket/profillinket megadni, ez nagy előrelépés lett volna, el is készült, az ő jóvoltából, de hiába működött, az atw tárhely szervere úgy van konfigurálva, hogy a php kód külső oldal lekérésére vonatkozó része tiltott, ezért a tárhelyen nem tudott ez működni. Mivel mindenki ezt a címet szokta meg, és nincs garancia arra, hogy más ingyenes tárhelyen működne, ezért a költöztetés nem jött szóba, maradt az eredeti (felturbózott) koncepció, plusz a userscript. Ez a rövid története a nullás hsz-ek óta, az addigi sztori államtitok. :D
    Hálás "projekt" egyébként, mert kb 2 évente egyszer kell belenézni, amíg a rangrendszer nem változik, így is marad.

    Az itteni topiklakóknak majd készül egy trollverzió, ami még vércukrot és alkoholszintet is mér (sőt nem is mér, hanem kiszámol). :D

    Up the Irons!

Új hozzászólás Aktív témák