Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • beis-compo

    tag

    válasz 7 #97 üzenetére

    Ez a harmadik hanyattegerem kb. 18 éve csak ezeken dolgozok. Az elsô egy Marble volt, aminek még nem volt schroll gombja vagy görgôje sem, utána volt az MS Trackball Explorer Istenkirály egerem, azt nyúztam vagy 8-9 éven át, sajna kikopott belôle minden ami tudott, és most ez a csapás van, ehhez már csináltam csuklótámaszt meg mindent, de ez nem az az intuitív cucc, amit megfogsz használsz, örülsz.
    Nálam csak a nem-hüvelykujjas egerek jöhetnek szóba, azokból meg kevesebb van.
    Azért hanyattegér, mert ezt szoktam meg, nem szeretek napi 12 órában egeret ráncigálni csuklóból.
    Néztem még ezt a négyiránybagombos Kensington Expert Trackball-t, de dupa ennyibe kerül, annyit sajnálok kiadni, és a mérete miatt nem tudom mennyire megszokható egyáltalán.
    Biztos vagyok a dolgomban, megrendeltem ott, amit belinkeltem, szerdára elhozhatom (pár percnyire van a lerakatuk gyalog). Csak drágábban, vagy szállítással (mert messze van) drágábban találtam máshol.
    Milyen vicces, most nézem, már lassan 8 éve írogatunk ebbe a topikba, vagy legalábbis én.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák