Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Burki

    aktív tag

    válasz Milli82 #38920 üzenetére

    120/50 megabites optikai net, kábelen speedtest.net által 122 up és 44 down érték mérve, többször, szerencsére elég közel vagyunk a legközelebbi alközponthoz, így szinte 100%-ban kapjuk a sávszélességet.
    Huawei HG8245 ONT mögé van bekötve a suste által ajánlott módon, WAN helyett LAN-ba dugtam a kábelt. Se DLNA, se semmilyen más szolgáltatás nem fut. Egy gép volt csatlakoztatva a mérés időpontjában.
    Nem torrentezés szempontjából érdekel a sávszélesség. VPN-en keresztüli munkavégzéshez, nagy fájlok mozgatásához jó lenne ha minél nagyobb sebesség lenne elérhető. Van két olyan laptop, amit nem tudok kábelen a routerre kötni.

    Sosem voltam a számok és a térerőpálcák megszállotja, tisztában vagyok a wifi korlátaival, ha full sávszélt akarok, a saját laptopomat kábelre kötöm, csupán csak arra lennék kíváncsi, hogy ez a durván 60%-os sávszél, amit produkál a router wifin mennyire jó, lehet-e ezen még feljebb tornázni.

    Nem értem a logikád, gyakorlatilag a te megfogalmazásod alapján a minden mindegy kategória körvonalazódik előttem, nekem viszont az a meglátásom, hogy ha lehet többet, stabilabbat és gyorsabbat kihozni egy eszközből, akkor miért ne tenném meg?

    Asrock Z87 Extreme6, i7 4770K+CM Hyper 103, 2*8 GB Corsair Vengeance,FSP Hexa+ 500W, MSI RX 480 GAMING 8GB, SSD HyperX 120GB FURY, WD Blue 1TB EZEX, Cooler Master N300

Új hozzászólás Aktív témák