Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • shadoan

    tag

    Sziasztok!

    Ilyen routerem van kb 1.5 hónapja, amióta lecseréltem a másikat csak szívok, de egyre inkább kezdem azt hinni, hogy hibás a routerem.

    Kezdődött a DNS problémákkal - Kis előzmény - ami aztán megoldódott vagy legalábbis azóta nem jött elő.

    Tegnap előtt rákötöttem egy 250GB HDD-t a routerre és ezzel együtt elment a 2.4 GHz-es jel, az 5GHz-es továbbra is ment, persze ez nem volt ennyire egyértelmű, először csak akadozott a wifi, a laptopok és a telefonok azonnal megérezték, de ma teljesedett ki ugyanis teljesen elérhetetlen volt a 2.4 GHz. Amikor már minden beállítást 2x leellenőriztem, eszembe jutott, hogy azóta kezdődött a probléma amióta a HDD rajta van így lehúztam, csodák csodája abba a pillanatba visszajött a jel. Visszadugtam a HDD-t, elment a jel, átdugtam a másik USB-be, megint elment, lehúztam, visszajött...

    Ilyet látott már valaki? Holnap mindenesetre visszaviszem a boltba, hogy valamit kezdjenek vele, de ez így kicsit sok egy elméletileg tök jó routertől. Még jó, hogy megtartottam az előző gagyibb routeremet így tudom nélkülözni.

    Ha találkoztatok már ilyennel vagy szerintetek ez beállítás probléma, osszátok meg velem légy szíves.

    köszi,
    Shad

    Ezer ember hallgatása sem nyomhatja el egyetlen ember üvöltését

Új hozzászólás Aktív témák