Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Kube

    senior tag

    Üdv emberek. Ide is beírom a problémámat hátha vki tud rá orvosságot.

    Lenne némi problémám a routeremmel kapcsolatban. Pontosabban az hogy játék közben fél percenként lagg jelentkezik, ez fél évvel ezelőtt nem fordult elő [akkor még nem volt router]. Kizárás érdekében direktbe kötöttem a modemet a géppel és akkor ez a probléma elmúlt. Szóval 100% hogy a routerrel vannak gondok. Természetesen eközben egyedül én használtam az internetet.

    TP-LINK WR541G routerről van szó. Sajnos nem tudom hogy erre a problémára van-e megoldás... én mindenesetre ilyen beállítást nem nagyon találtam ami valamilyen prioritást eszközölne néhány alkalmazásnak, mert ahogy elnézem a folyamatos kapcsolatnál [ha nagy igényű ha nem, de ez is csak alkalmazásra értendő nem pedig letöltésre] nem képes fenntartani folyamatosan a kapcsolatot és nem értem hogy miért...

    Valakinél valami ötlet vagy hasonló tapasztalat?

    ----------------------------------------------------------

    Kipróbáltam azt hogy mindent alapra tettem, a helyzet változatlan. Ezután egy firmware frissítésen esett át, a helyzet szintén változatlan.

    Portokat nyitottam, utána dmz következett, helyzet változatlan.

    Még a modemre tudok gondolni ami egy DLINK DSL-360r hogy talán az nem bírja kezelni a kapcsolatot a routerrel.

    A pingem nem nagy, de mintha a folyamatos kapcsolat alatt megugrana egy pillanatra 2 percenként. A netet csak én használom. UTP kábelen csatlakozom. Szóval nem tudom mi a gond...

    Összegezve:
    - D-Link DSL-360R modem
    - T-home 5Mbit >> falun belül holtponton így sok a szakadás estefelé
    - D-Link TL-WR541G >> mindenféleképpen kipróbálva
    - UTP kábelen csatlakozom, csak én használom, akkor is
    - Gép <> Modem direktbe kötve >> probléma megszűnik

    Vissza is olvastam tavalyig a topicban, másnál is volt már ilyen gond tp-link routerrel, nem tudom talált-e már megoldást, mindenesetre oda ment a privát, de talán azért ti is tudtok vmivel szolgálni.

    Köszöntem

    [ Szerkesztve ]

    No emotion, any more than a wave, can long retain its own individual form.

Új hozzászólás Aktív témák