Hirdetés

  • Shin Megami Tensei V: Vengeance teszt

    gp Közel három éven keresztül az ötödik számozott Shin Megami Tensei kizárólag Switch-en volt elérhető, az Atlustól megszokott bővített kiadás viszont már minden platformon elérhető.

  • Kiszivárgott információk az új AMD chipek érkezéséről

    ph Pár online áruház nem tudott várni, és már közzétettek néhány hasznos adatot a Granite Ridge és a Strix Point megjelenéséről.

  • T Phone 2 Pro - majdnem mindenben jobb

    ma Az első körös magentás szolgáltatói telefonok ugyan nem voltak drágák, de sok kompromisszumot követeltek meg. A második generációs páros minden szempontból fejlődött, miközben az árazás maradt.

Aktív témák

  • Egon

    nagyúr

    válasz Flashcash #13 üzenetére

    :) Természetesen én is örültem/örülök a ZTE győzelmének, minden dícséretet megérdemel a csapat.
    Azonban...(persze pofátlanul védem a korábbi kijelentésemet, a mundér becsületét stb. :D)! Egyrészt azért tárgyilagos szemmel nézve a meccset, a 99%-os gólhelyzetek alapján a ''reális'' eredmény 1-2 vagy 1-3 lett volna (tudom-tudom, a focit gólokra és nem helyzetekre játsszák, de akkor is...), másrészt meg tartok tőle hogy igaza lesz Fergusson mesternek: a továbbjutás nem egy, hanem KÉT meccsen dől el...
    Ettől még én fogok a legjobban örülni, ha (mégiscsak) továbbjut a Zete...

    "Bonyolult kérdésre egyszerű választ keresni helyénvaló, de ritkán célravezető megoldás" (Wayne Chapman)

Aktív témák