Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • harry

    veterán

    válasz Vigneau #112 üzenetére

    :( 17 óra körül még a dokival beszélgettem, mit adjunk neki, kapott új gyógyszereket, mindenfélét. Este gyógyszerek, szemcsepp, itóka, kaja... tartottam az ölemben, de nem is tudott már mozogni. Eddig még csak-csak, kissé nehezen. Ha leraktam egyből összerogyott. Próbáltunk inhalálni, ilyen kamillás gőzben, de egyszercsak elkezdett köhögni. Nem érettem mi baja lehet, délután is csináltunk ilyet, de nem volt semmi baja. Gyorsan kivettem gőzből, tátogott, mint ha fuldoklana. Próbáltam helyezgetni az ölemben de nem bírt megállni, inni sem bírt. Leraktam a földre. Ha hozzáértem éreztem, hogy remeg az egész teste. Aztán elmúlt, lélegzett. Azt hittem jobban van... De nem sokkal utána megállt a szíve :( 7 éves volt, nagyon legyengűlt. Lehet kezeléseket sem bírta. De úgy érzem, hogy a doki és mi is megtettük amit tudtunk és legalább úgy ment el, hogy mindannyian vele voltunk, este 22.20kor, egy hét törődés, kezelés, utánajárás, gyógyítgatás után.
    Addig törődjetek a kis nyuszikkal amíg lehet...Foglalkozzatok velük sokat. További jó nyuszizást mindenkinek, egy ideig azt hiszem hagyom a témát...

    [Szerkesztve]

    Theoretically, this damn thing oughta work now.

Új hozzászólás Aktív témák