Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • mar_tin

    tag

    válasz temes69 #112 üzenetére

    Billentyűzet egér párossal tolom, szerintem teljesen jó. Persze csak miután rá jön az ember, hogy melyik gombokat kell nyomkodni az akciójeleneteknél :D
    (Amúgy, ha bementek az irányítás beállításaihoz, akkor ott a szimbólumokat is megmutatja, az alapján be lehet azonosítani, hogy melyik melyiket jelenti.)

  • mar_tin

    tag

    válasz Crytek #125 üzenetére

    F -et, meg az E -t, vagyis összesen legfeljebb négyet, de nem egyszerre. Engem öt percig szivatott, azán megnéztem az beállításokat. Egyébként az volt a bosszantó, hogy az F gombos jelzésnél kirak középre egy kis X -et, ebből ugye azt gondoltam, hogy azt kell nyomni, de nem.
    Az első öt TR -t billentyűzettel játszottam, az AoD -t kihagytam annyira rossz volt. Az utolsó hármat viszont már kontrollerrel, de itt nem tudnám elképzelni, mert nincs auto célzás, mint az előzőekben. Bill+egér párossal sokkal könnyebb. Részemről ezzel lezártam ezt a témát.

    @persil #129

    Mondjuk a láda meg ajtónyitogatásnál én se értem minek kellett ez.

    [ Szerkesztve ]

  • mar_tin

    tag

    válasz Dragon27 #239 üzenetére

    Nálam se volt fagyás, tegnap este fejeztem be egy 7850 -en játszottam ultra beállításokkal, csak AA, illetve TressFX -et kapcsoltam ki. A program indításakor van némi villogás amikor a profilt tölti be, illetve játék közben egyszer esett szét a kép, amikor (SPOILER!) a végén a sok szamurájjal kell harcolni. Ott teljes textúra katasztrófa volt egy jó két percig szinte semmit sem lehetett látni, az ellenfelek is csak akkor kerültek elő amikor már teljesen közel kerültek hozzám.

    Innen SPOILERT is tartalmazhat!

    78% -al lett vége a történetnek úgy 15 óra játékidővel, egy skillpont maradt ki, illetve három fegyvermod. Alapvetően tetszett, de szerintem túl egyszerűre sikeredett (Normálon játszottam). Szinte sehol sincs olyan rész, ahol el lehetne tévedni. Majdnem mindig csak egy szűk ösvényen lehet közlekedni (és még ott is egy-egy ugrás, után a helyes irányba fordít a program), ez alól csak néhány hely kivétel. És még a Q -t sem használtam szinte soha. A pár fejtörő rész ami benne van az tulajdonképpen az extra kriptákra (sírhelyek vagy minek írjam) korlátozódik, de azok is igen egyszerűek. A legtöbb frusztrációt a gombnyomkodós rész okozza. Hiába van négy fegyver tulajdonképpen a játék 95% -ban csak az íjat használtam. Ahol nem, azok a pajzsos ellenfelek, illetve a végén a szamurájoknál. Grafika igen szép ez vitathatatlan, illetve a történet is sodró, de inkább egy interaktív mozinak mondanám nem egy igazi Tomb Raider játéknak. A sorozatban a helyét megállja, de semmi kiemelkedőt nem hoz csak a kötelezőt. Nálam 7/10 legfeljebb.

Új hozzászólás Aktív témák