Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • Tom5

    addikt

    válasz Tom5 #158 üzenetére

    Nagyon jó volt tegnap Siófokon. Igazi élmény. Ketten voltunk de szuper volt. Az odaút gázvolt. Elég rövid vonat jött és televolt. Felpréseltük magunkat és kb 40 fokban utaztunk Siófokig. Olyannyira izzadtam mintha leöntöttek volna egy vödör vízzel. Nehezen de odaértünk. Ott a csapnál már felfrissültem. A strand nagyon jó volt. (siófoki szabad) Volt, hogy csak feküdtünk a pár cm-es vízben és napztunk. Építettünk várat is. :DD Söröztünk, giroszoztunk, beszélgettünk. Számomra egy örök élmény. Este a 20:20-as vonattal jöttünk haza. Addigra már fáradtak voltunk de töretlenül beszélgettünk és nevettünk. Nemkellett estére altató. :DDD Ezúton szeretném megköszönni az utitársamnak ezt a napot. KÖSZÖNÖM! ;)

    Mai nap megnéztük az új Harry Potter filmet...nemvolt rossz, de túl jó sem. Egy laza délelőtti szórakozásnak jó. Délután nem strandoltunk, hazajöttünk és bealudtunk. Hiába ez a két nap sokat kivett az erőnkből. Aztán vettünk holnapra sört meg egy kis drinket. Megyünk bulizni Siófokra megint. Remélem jólesz.

    Jól tellik a szabi. De hétfőn már munka. Egy percig sem gondoltam a munkahelyemre. Aktív pihenéssel töltöttem az időmet egy kellemes ember társaságával. Kell ennél több? Ne legyünk telhetetlenek. :)

    Hétfőn ablakcsere és...nah azt majd leírom ha már túlleszek rajta.
    Most még netezek + TV. Holnap megint csak pihi és semmittevés. Este pedig buli.

Aktív témák