Hirdetés

Aktív témák

  • Tom5

    addikt

    Lezajlott a buli. Jóvolt. Elég szar időnk volt és hidegvolt, de bent a nyaralóban nemvolt gond. Fél egyre értem le, akkor 4-en voltunk. Megcsináltuk a kaját, iszogattunk, beszélgettünk. 5-óra fele elmentek még két emberkéért. Mi ketten maradtunk, de jót beszélgettünk, iszogattunk, nevetgéltünk. Brassói volt a kaja, dúrván jóra sikeredett. Sok sört betoltam, mellé tekilát, viszkit, malibut, de semmi gond nemvolt. :DDD A sok kaja és állandó csipegetés megmentett. Hajnali kettőig kártyáztunk, marhultunk, beszélgettünk. Aztán pihi. Rettenetesen hidegvolt a szobában. :Y tisztára mintha ősz lett volna, de aztán szereztem egy vastag takarót és úgy már nemvolt gond. Reggel megreggeliztünk kitakarítottunk és hazajöttünk. Dél fele értem haza, megebédeltem és pihentem egyet. Összességében megvoltam elégedve mindennel, remélem még sok ilyenben lesz részem. Jövöhéten dolgozom. Túlóra. Elvileg szombat és vasárnap éjjel is megyek, de nembánom, így utánakövetkező hétvégén majd mégjobban feszülök Siófok után. :DDD

    [ Szerkesztve ]

Aktív témák