Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • macilaci78

    nagyúr

    válasz spleenszuru #1222 üzenetére

    Én általában akkor mentem rá a side-okra, amikor besokalltam a main-től. Az ellenség mindig újratermelődik pár nap után, úgyhogy itt tartós hatása a kipucolásnak. A rebelből is csak az a max 1-4 fő jöhet számításba, akit az adott területen kiszabadítasz.
    A zöld küldik folyamatosan ismétlődnek, csak más-más táborban. Keresd meg, vagy lopd el a teherautót, menekíts ki valakit, ölj meg 1-4 főt, takarítsd ki a tábort...
    A kék küldik loot-ra mennek. Ha meglett a loot, nem jön újra elő.
    A sárga a main szál, szintén ha megcsináltad, nem jön elő újra.

    A random drón időnként egy kémrepülő a magasban. Messziről észrevesz és még az elhaladása után is lát valamennyit vissza. Piros piktogram jelzi a HUD térképen, illetve piros jezőfüsttel jelöli meg a helyed, illetve EMP-vel blokkol egy területet. Ilyenkor se HUD, se drón, se semmi, csak a jó öreg fegyverek vannak. Persze a területről el is lehet menni, már ha tudsz. Mert jönnek gyalog, kocsivsal, helikopterrel is, illetve a környékeden lévő drónok is rádmásznak. Elég kellemetlen halál. :N
    Ami biztos jó, az a lehasalsz és beásod magad, ahogyan azt sok demó videó is mutatja. Vagy olyan épületben meghúzod magad, amiben nem lát rád.
    Én sniperrel seggbe szoktam lőni, két lövés elég. A lezuhant roncs elég komoly loot-ot ad.

    Sok olyan fegyver van, amit meg kell szerezni, vagy venni, hogy az inventoryba kerüljön. Bármelyik fegyverrel lehet sikereket elérni, inkább a tetszik dolog dominál szerintem. Hangtompító kell, hiába vesz le 20% damage-t, amit nem is lehet kiütni skillből. Elég kevés olyan pénzért vehető dolog van, amire érdemes is költenem. Mondjuk, csak fél millám van, de szerintem ettől is kevesebbet tapsoltam el.

    Fegyvert eladni nem éri meg, szétbontani és az alkatrészeket felhasználni jobban megéri. Csak mert alkatrészt nem tudsz venni. Mármint Standard weapon part, advanced weapon part, stb-t. Elite weapon part kell 1, vagy 2 darab az mk3 szinthez, eddig talán 4-5 darabot találtam...

    Class-ból az adott feladat mondja meg, melyik a legjobb. Bár a medic szerintem elég inpotens, amíg csak botokkal játszol. Már a legtöbb class-om level10-nél jár. Most épp a Pathfinder-rel vagyok elakadva. A Golem Island egyik terepén kellene 6 fejlövést leadnom 24 másodperc alatt. Amúgy ez az a class, ami a fejed felett időnként elrepülő kémrepülő fölött át tudja venni az irányítást (uplink protocoll), és fentről tudod pásztázni érzékelőkkel a terepet, megjelölve az enemyt. Na meg tud lure-t, flash-t is, illetve rakétát is lőni.
    Eleinte nem láttam sok értelmét, még a medic-et is előbb húztam fel. Ennek asszem, 2. szintjénél fogtam hozzá komolyabban, 11-12. szinten lehet most. A drónnal pásztáztatok, ha van elektromos agregátor, azt rakétával kilövöm. De volt már olyan side mission, hogy kamiont kellett elpusztítani, vagy kilőni a 4 ellent, az is ment rakétával, pedig még a műveleti terület közelében sem voltam. ;]

    Ja igen, térkép: Golem Island a térkép jobb felső sarkában van, kb 20 km-re a "kontinenstől". Sok class alacsony szintjéhez van ott feloldó feladat. Elég későn jött az infó, hol keressem.

    Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

Új hozzászólás Aktív témák