Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • k-adi

    nagyúr

    Na én is kipróbáltam a trialt... sajnos csak vasárnap este tudtam becsatlakozni, ezért nagy hátrányból indultam (addigra már a free weekend-esek is kiismerték a játékot...) akkor is csak 5órára, így level 17-ig jutottam kb.

    A játék nem rossz, sőt. De megvannak a betegségei. Pl. Bounty Hunt módban a 2 csapat öli a gruntokat és ennyi. El van mindenki, pvp meg sehol.
    Tetszik hogy többféle titán van, ez nagy előrelépés de még ez a 6 sem elég. Kedvencem a Northstar lett, szerintem elég OP titán ha ügyesen használja a játékos.

    A kötél nekem annyira nem adta, kipróbáltam a láthatatlanságot de az se volt az igazi, aztán az utolsó 1 órában átváltottam a speed booster karakterre és onnantól kezdve csak melee killem volt :D

    A fegyverek nem rosszak, sok a hasonló persze. Mivel keveset játszottam, ezért nem tudtam kipróbálni mindent, sőt szinte alig valamit de sokszor sok különbséget nem láttam..

    A BF1 bétája nem győzött meg, ez már majdnem. :) deeeee még mindig hiányzik belőle valami. Már csak cod IW free weekend kéne még.....

Új hozzászólás Aktív témák