Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Flash Gordon

    senior tag

    válasz _stick_ #1046 üzenetére

    Ha mínuszba fordulnak a resistek sok piros löttyöt kell inni, akkor is ha a testpáncél gyenge armor-ú...(a találati esély nagy a testen és kicsi a végtagokon és a fejen), és akkor is ha nem használsz pajzsot és nincs dodge meg avoid projektile védelmed... Ha a zöld cuccaidat megfelelően relic-eled (talpig zöldben vagy) az is tud majdnem olyan jó hatásfokú lenni (néha jobb) mintha kék,lila cuccokban nyomulnál... :)

    A hamachi dögrovásos :((( ... elvétve vannak rajta, akkor műkszik ha megdumálod előre valakivel a gamét.....

    Valszeg csak azokkal tudsz... :(

    Nekem az első karim még 1.01 volt, akkor indítottam és 1.20 on végeztem vele, úgy-hogy bírják az update-t, sőt az ráadásúl tört 1.01 volt és origin. game -ra lett áthozva kb 1.05 körül,
    már nem emlékszem, de némi macera után átjött...nem veszett el egy karim sem el idáig... :)
    ( mielőt peccselsz csinálj egy mentést +ba a my games, tq, save data, main mappáról ...)

    "...még egyszerűbben: Olyanra tervezik átszabni a kezelőfelületet, illetve az egérhasználat módját, hogy ha éppen nincs kedved billentyűkkel matatni, akkor se legyél elveszve, de ettől még nem vagy rá kötelezve, hogy csak egérrel játssz."

Új hozzászólás Aktív témák