Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #86564352

    törölt tag

    válasz pilóta #165931 üzenetére

    Akkor pont fordítva vagyok bekötve hozzád képest. Én utálom amikor egy kosárcsapat esélyesként vezet 10 ponttal szünetben aztán mégis a végén kikap 1-2 ponttal, kéziben ugyanez 5 perc alatt változhat a meccs képe ahogy rohangálnak egyik kaputól a másikig. NHL nem tudom, ment éjjel a Rangers-Montreal hasonló odds kimenetelre akármelyik nyerhet, ki tudja hova pattan a korong. Nézzük akkor gólokat OVER és BTTS? Alacsony odds és nem is jött be csak 2:0 lett a Rangers javára, még egy GG se jött be. Tenisz is őrjítő nekem, nézem most is laikusként a mai eredményeket: Bautista spanyol 13. a ranglistán képes volt sima két szettben kikapni egy koreaitól, szaros 1,2x odds sem jött be. És ilyenek gyakran előfordulnak ATP vagy WTA majdnem mindegy. Rögbit valamelyik nap tettem, ott ha nem is követem a sportot azért oddsot lehet követni, ahhoz nem kell sok ész ausztrálok jók argentinok ellen. Baseball az ami halálom volt régebben, mert jól hangzott a nappali nyereményt éjszaka megforgatni, erre hány papírformának hitt 1,5x odds ment el, mert ott meg ezer meccs van, úgy vannak vele majd legközelebb legyőzik őket.

    Focira térek vissza mindig, ha fegyelmezett lennék ebben a két hónapban elég lett volna felülni a Manchester United vonatra mert jó formában kezdték a szezont, vagy a Köln elleni vonatra felszállni. Vannak a GG tippek holland, német, angol meccsekre jó eséllyel, vagy ha nem akar gondolkozni az ember hosszú távon hetente Barca, Real, Juventus, Chelsea, Bayern rakosgatni. Csak túl nagy a kínálat, gyakran bukom úgy olyannal amit nem is terveztem csak megláttam.

Új hozzászólás Aktív témák